Masz pytania?

zadzwoń na infolinię

801 005 885
22 160 55 55

Infolinia czynna:

pon-pt: 8:00 - 20:00
sobota: 9:00 - 15:00

Pobierz dane na telefon

Profil i strategia • EG System

Profil i strategia

Profil i strategia EG System
Profil i strategia EG System

EG System to firma działająca w branży energetycznej w zakresie dystrybucji i transmisji energii elektrycznej. Jesteśmy znani w szczególności z bogatej oferty transformatorów SN/nn, szynoprzewodów, rozdzielnic SN/nn, baterii kondensatorów, agregatów prądotwórczych oraz stacji transformatorowych. Urządzenia, które dostarczamy są obecne inwestycjach na terenie całej Polski. Świadczą o tym referencje inwestorskie - nasza największa duma.

Stale analizujemy sektor budowlany i zachodzące w jego zakresie przemiany. Wychodzimy naprzeciw nowym trendom i rosnącym wymaganiom rynku. Nasza strategia to konsekwentne poszerzanie działalności o kolejne innowacyjne rozwiązania.

Kierujemy się przy tym kilkoma wartościami:

Orientacja na Klienta
Nasz główny cel to satysfakcja Klientów ze świadczonych przez nas usług. Budujemy relacje oparte na rozumieniu i zaspokajaniu indywidualnych wymagań. Jesteśmy dumni, że przyczyniamy się do sukcesu obsługiwanych przez nas podmiotów. Stawiamy na bezpośredni kontakt z odbiorcami. Nowoczesne techniki zarządzania firmą pozwalają szybko i skutecznie reagować na sygnalizowane potrzeby.

Silny nacisk na jakość
Współpracujemy z cenionymi producentami urządzeń do zarządzania energią. Działamy zgodnie z przepisami prawnymi i przyjętymi normami bezpieczeństwa. Naszym Klientom zapewniamy wydajne produkty i wysoki poziom obsługi, w tym terminową dostawę, montaż oraz serwis.

Doświadczony i profesjonalny zespół
Zatrudniamy pracowników o wysokich kwalifikacjach. Ich wiedza i doświadczenie, pozwala tworzyć nową jakość w sektorze budowlanym. Jesteśmy otwarci na nowe idee zgłaszane przez zatrudnianą przez nas kadrę i dajemy szansę na ich realizację.

Partnerskie relacje z otoczeniem
Utrzymujemy i rozwijamy pozytywne i oparte na zaufaniu relacje z naszymi partnerami biznesowymi. Kontrahenci mogą liczyć na nasze wsparcie oraz korzystne warunki współpracy.

Pozytywne nastawienie do konkurencji
Konkurujemy na rynku w sposób uczciwy i zgodny z zasadami fair play. W myśl tego, że najważniejszy jest dla nas człowiek, zawsze kierujemy się wewnętrznym kodeksem etycznym

Nieustannie umacnianiamy pozycję firmy jako profesjonalnego i nowoczesnego przedsiębiorstwa. Rozsądnie korzystamy ze wsparcia funduszy europejskich. To dzięki nim zrealizowaliśmy projekt „Budowa społeczeństwa informacyjnego, wzrost konkurencyjności poprzez wdrożenie portalu partnerskiego do realizacji procesów B2B w firmie EG System”. Przedsięwzięcie było współfinansowane przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (2007 – 2013).

EG System w sieci