Warunki środowiskowe uwzględniane w transformatorach suchych żywicznych - EG System

Warunki środowiskowe uwzględniane w transformatorach suchych żywicznych

Warunki środowiskowe, które są uwzględniane przy produkcji transformatorów suchych żywicznych są klasyfikowane według wilgotności, kondensacji, zanieczyszczenia i otoczenia temperatura. Czynniki te są kluczowe nie tylko podczas pracy transformatora, ale także podczas jego przechowywania przed instalacją.

Nasze transformatory są zbudowane zgodnie z następującymi normami środowiskowymi:

Klasa środowiskowa E3 Transformatory wytrzymują stałą kondensację lub intensywność zanieczyszczenie lub połączenie obu zjawisk. Dopuszczalna wilgotność powietrza dla tej klasy do 95%

C2 Klasa klimatyczna Instalacja na zewnątrz (w obudowie ochronnej), ale nie w bezpośrednich warunkach pogodowych. Transformatory wyprodukowane w tej klasie przystosowane są do pracy, transportu i przechowywania w temperaturze otoczenia do -25 ° C;

Klasa ognio odporności F1 Transformatory podlegają zagrożeniu pożarowemu o zmniejszonej palności z właściwościami samogasnącymi. Transformatory wykonane w tej klasie nie wytwarzają gęstego dymu oraz pierwiastków halogenowych.

fot. Dostawa transformatora 1000kVA na inwestycję Garrick Investments w Warszawie

Dzięki spełnieniu restrykcyjnych norm środowiskowych, a nawet ich górnymi wartościami (standardowo na rynku transformatorów suchych występuje klasa środowiska E2), transformatory EG System dają niezawodność podczas ich eksploatacji.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EGSystem sp. z o.o. oraz spółki zależne w celu przesyłania informacji marketingowych na wskazany adres e-mail. W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.