Najwyższa jakość transformatorów - EG System

Najwyższa jakość transformatorów – Proces produkcji w fabryce Elettromeccanica Piossasco

Dlaczego nasze produkty są tak doskonałe? Zdjęcie przedstawia urządzenie do impregnacji próżniowej. Dzięki temu narzędziu, nasze transformatory są niezawodne w swojej pracy. Dbamy, aby produkty oferowane przez EG Sytem były wykonane z jak największą precyzją. Obserwuj naszą stronę, aby być na bieżąco.

Proces nawijania uzwojeń podczas wytwarzania transformatorów suchych żywicznych to bardzo skomplikowany proces. Wymaga on precyzji oraz doświadczenia. Na zdjęciach widzimy ujęcia z przebiegu tego zjawiska oraz efekt ?po?.

Na zdjęciu widzimy transformatory suche żywiczne, które przeszły proces produkcji od A do Z i są gotowe do użytku. Urządzenie przedstawione z przodu posiada układ wentylacji wymuszonej, który jest stosowany do dodatkowego chłodzenia w przypadku krótkotrwałego przeciążenia.

Chcesz wiedzieć więcej na temat produktów SILNOPRĄDOWYCH, a może poprosić o radę? Zapraszamy do kontaktu.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EGSystem sp. z o.o. oraz spółki zależne w celu przesyłania informacji marketingowych na wskazany adres e-mail. W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.