Kompleksowe usługi elektryczne - EG System

Kompleksowe usługi elektryczne w najwyższej jakości

Kompleksowe usługi elektryczne to szereg czynności usprawniających działanie instalacji i urządzeń elektrycznych. Instalacje i podłączenia muszą być niezawodne, bezpieczne oraz odpowiadać wszystkim wymaganym przepisom. Współczesne rozwiązania wymagają certyfikacji, która stanowi gwarancję potwierdzoną przez producentów komponentów elektrycznych. Wysoka, jakość oraz parametry techniczne uzupełnione o prawidłowy montaż, odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie sieci elektrycznej.

Najnowsze rozwiązania usług elektrycznych

Decydującym czynnikiem w wyborze firmy świadczącej kompleksowe usługi elektryczne jest doświadczenie i wysokie kwalifikacje. Pewność wobec zaproponowanych rozwiązań, dopasowanych do indywidualnych potrzeb znacznie wzrasta. Nowoczesny schemat instalacji elektrycznej wyposażony zostaje w rozdzielnice SN, transformatory, rozdzielnicę główną oraz instalację łączącą. Kompletny zestaw stanowiący pełne wyposażenie zakładów przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Przy spełnieniu obowiązujących norm i standardów.

Co wchodzi w skład kompleksowych usług elektrycznych?

Zakres prac oferty zaczyna się od przygotowania projektu uwzględniającego wymagania klienta w konsultacji z zespołem inżynierów. W dalszej kolejności prowadzone są uzgodnienia w zakładzie energetycznym. Szybko i sprawnie dzięki wiedzy i znajomości potrzeb wynikających z indywidualnej inwestycji. Dostawa i montaż, jako etap końcowy inwestycji zostaje uzupełniony o przeprowadzenie odpowiednich pomiarów. Parametryzacja urządzeń i instalacji zapewnia sprawność działania. Kompleksowa usługa elektryczna zostaje uzupełniona o opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną, zapewniającą przeprowadzanie konserwacji oraz usuwanie nagłych awarii.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EGSystem sp. z o.o. oraz spółki zależne w celu przesyłania informacji marketingowych na wskazany adres e-mail. W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.