Promocja obniżone ceny transformatorów SN/nN - EG System

Jubileuszowa promocja – obniżone ceny transformatorów SN/nN

Transformatory Piossasco w EG System

Aby uczcić jubileusz 55-lecia fabryki transformatorów uznanej marki Piossasco, przygotowaliśmy dla naszych klientów wyjątkową promocję.

Piossasco działa na rynku nieprzerwanie od 1962 roku, produkując transformatory średniego i niskiego napięcia: suche żywiczne oraz olejowe. Firma w ciągu 60 lat działalności zdobyła międzynarodowe uznanie dzięki najlepszej jakości produktom spełniającym najsurowsze wymogi norm bezpieczeństwa.

EG System jest wyłącznym dystrybutorem transformatorów suchych żywicznych Piossasco na rynku polskim. Zainspirowani rocznicą fabryki obniżyliśmy ceny i przygotowaliśmy specjalne bonusy przy zamówieniach na transformator powyżej 1000kVA.

Transformatory EG System

Transformatory suche żywiczne są dostępne na indywidualne zamówienie. Poszczególne parametry są dobierane do potrzeb klienta. Najczęściej dostarczamy transformatory suche żywiczne o mocach znamionowych między 160 a 3150 kVA, ale na życzenie realizujemy zamówienia nawet do 20 MVA. Poziom izolacji to 1,1 kV – 36 kV. Istnieje też możliwość wykonania niestandardowego transformatora na specjalne zamówienie. Więcej informacji na stronie: https://www.egsystem.pl/transformatory.php

Ze względu na indywidualny charakter zamówień ofertę specjalną z obniżoną ceną przygotowujemy odrębnie dla każdego zapytania.

Jak zdobyć nagrodę o wartości 2 000 tys. zł

Wyjątkowo atrakcyjne ceny transformatorów to nie koniec miłych wiadomości. Przy każdym zamówieniu transformatora powyżej 1000 kVA, otrzymasz SPRZĘT BHP DO STACJI TRANSFORMATOROWEJ. Wybranie narzędzi i akcesoriów spośród asortymentu www.egsystem-sklep.pl pozostawiamy zwycięzcom ? dzięki temu każdy klient otrzyma to, czego naprawdę potrzebuje. Przedstawiamy przykładowy asortyment, który wchodzi w zakres promocji:

Uziemiacze przenośne – Zabezpiecza miejsca pracy z elektroenergetycznymi urządzeniami stacyjnymi i liniowymi, które wyposażone są w szyny płaskie lub przewody okrągłe odłączone od źródła energii elektrycznej

Wskaźnik napięcia – Wskaźnik diodowy akustyczno-optyczny niskiego napięcia stałego i przemiennego (wysoki poziom bezpieczeństwa elektrycznego, obudowa odporna na uszkodzenia mechaniczne, w tym upadek z wysokości)

Kask ochronny – Chroni głowę przed urazami mechanicznymi, ma właściwości elektroizolacyjne. Niezbędny podczas wielu prac przy napięciu elektrycznym.

Drążek izolacyjny – Ochroni użytkownika przed porażeniem elektrycznym. Izoluje od urządzeń elektroenergetycznych pod napięciem

Rękawice elektroizolacyjne EG-ELSEC – Są przeznaczone do ochrony osobistej przy pracach pod napięciem do 1 kV lub jako sprzęt uzupełniający przy napięciu wyższym.

Półbuty elektroizolacyjne 20 kV EG-BHP-101 – Specjalistyczne ochronne buty gumowe sprawdzają się w pracy przy urządzeniach elektrycznych o napięciu maksymalnym 20kV. Zmniejszają ryzyko porażeniem prądem elektrycznym.

Promocja trwa do 30.09.2017 r. lub do wyczerpania zapasów.
Link do regulaminu jest dostępny na stronie: https://www.egsystem.pl/regulamin-bhp-do-transformatora.php

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EGSystem sp. z o.o. oraz spółki zależne w celu przesyłania informacji marketingowych na wskazany adres e-mail. W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.