Elettromeccanica Piossasco - Producent transformatorów - EG System

Elettromeccanica Piossasco – Producent transformatorów

Zaczynając od 1962 roku firma Elettromeccanica Piossasco s.r.l. specjalizuje się w projektowaniu i produkcji transformatorów średniego i niskiego napięcia w wersji olejowej i suchej żywicznej. Korzystając z doświadczenia firmy Elettromeccanica Piossasco jej filia pod nazwą EL.PI. CAST-RESIN projektuje oraz produkuje transformatory suche żywiczne o szerokim zakresie parametrów i mocy znamionowej od 50 kVA do 5000 kVA, dążąc do zabezpieczenia potrzeb Klientów w zakresie jakości, efektywności i ceny.

Dzięki zebranemu przez lata pracy doświadczeniu jesteśmy w stanie dostarczyć transformatory standardowo zarówno jak i niestandardowe zaprojektowane zgodnie z wymaganiami Klienta. Nasz zespół inżynierów o wysokiej kwalifikacji jest w stanie zaprojektować i wyprodukować transformatory zgodnie z indywidualnymi projektami, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Dobrze znana na rynku lokalnym EL.PI CAST-RESIN jest skierowana w kierunku rozwoju w skali międzynarodowej, eksportując produkcję do wielu krajów Centralnej i Wschodniej Europu oraz Azji i Afryki.

Nasze zalety:

? Współczesna firma i urządzenia produkcyjne
Dwie fabryki o łącznej powierzchni ok. 2000m2 zajmowanej przez współczesne biura i zakłady produkcyjne z zaawansowanym wyposażeniem; ok. 5000m2 powierzchni otwartej oraz półotwartej przeznaczonej do przechowywania materiałów i załadowania urządzeń.

? Transformatory o szerokim zakresie parametrów technicznych
Zakres produkcji transformatorów suchych o izolacji żywicznej obejmuje transformatory o mocy znamionowej od 50 kVA do 5000 kVA i klasie izolacji do 36 kV.

? Wsparcie handlowe i techniczne
Zapewniamy wsparcie na każdym etapie – zaczynając od projektowania aż do momentu dostawy produktów do magazynu Klienta. W przypadku konieczności możliwa jest wizyta obiektu Klienta przez jednego z naszych specjalistów.

? Niestandardowe wykonanie
Nasz zespół inżynierów o wysokiej kwalifikacji jest w stanie zaprojektować i wyprodukować transformatory zgodnie z indywidualnymi projektami, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.
Dostępne na życzenie są opcje z uzwojeniem o podwójnym napięciu pierwotnym/wtórnym i niestandardową grupą połączeń, stratami i napięciami oraz z wyposażeniem w układ wentylacji wymuszonej, podkładki antywibracyjne, obudowy o stopniu ochrony IP31 itd.

? Wysokiej jakości materiały i surowce
Wysoka jakość naszych produktów jest zapewniona przez rzetelny dobór dostawców materiałów i surowców, a nasza firma współpracuje jedynie z zaufanymi europejskimi producentami z Niemiec i Włoch.

? Rzetelna kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji
System kontroli jakości produkcji i produktów jest certyfikowany i zgodny ze międzynarodowym standardem ISO9001. Dodatkowo nasza firma przedstawia możliwość zwiedzenia naszych zakładów produkcyjnych z demonstracją wszystkich testów przeprowadzanych podczas produkcji transformatorów.

? Serwis posprzedażowy
Przez ostatnie 10 lat znacznie rozszerzeniśmy naszą aktywność we wschodnich krajach Europy – w Polsce, Rumunii, krajach Bałtyckich, Ukrainie, Rosji, Kazachstanie i wielu innych.
Byłoby nam niezmiernie przyjemnie zacząć współpracę z Państwa firmą i jeżeli Państwo jesteście zainteresowani naszymi produktami i chcielibyście omówić możliwości podjęcia współpracy prosimy o kontakt pod nr. +39 011 904 21 32 (nr. wew. 69) lub za wiadomości na poniższego maila: commerciale@elpitalia.com .