500 transformatorów - EG System

Dostarczyliśmy już ponad 500 transformatorów w Polsce

Transformatory i szereg urządzeń wchodzących w skład kompletnej instalacji silnoprądowej to sprawny i bezpieczny schemat odpowiadający za dostarczanie energii elektrycznej. Wykorzystanie nowoczesnych technologii i niezawodnych komponentów połączonych z doświadczeniem i wiedzą, pozwalają nam oferować rozwiązania dopasowane do różnych potrzeb inwestorów.

Kompleksowe rozwiązania z branży elektrycznej

Dostarczone urządzenia dystrybuujące energię pracują na różnego rodzaju projektach inwestycyjnych. Nasze realizacje przeprowadzamy na terenie całej Polski. Wykonujemy kompletne instalacje urządzeń silnoprądowych wraz z ich dostawą. Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

Doświadczenie z kolejnym dostarczonym transformatorem

Z dumą możemy poinformować, że dostarczyliśmy już ponad 500 transformatorów w Polsce. Wraz z realizacją nowych inwestycji wzbogacamy naszą wiedzę niezbędna do rozwoju. Wśród naszych ostatnich realizacji znajduje się między innymi Szpital Rydygiera w Krakowie. Inwestycja polegała na montażu i dostarczeniu transformatorów 1600kVA 15/0,4 kV. Suchy żywiczny transformator, którego uzwojenia zostały wykonane z folii aluminiowej z dolnym uzwojeniem impregnowanym próżniowo. Takie wykonanie umożliwia uzyskanie najbardziej optymalnych parametrów technicznych. Podobną realizacją było dostarczenie i zainstalowanie transformatorów do Elektrociepłowni w Gdańsku. Każdy dostarczony tam transformator 2000kVA 6.3/0.4kV jest również urządzeniem żywicznym w obudowie IP31 naturalnie chłodzonym powietrzem (typ AN). Znajdują one szerokie zastosowanie. Charakteryzują się małą masą i zmniejszonymi wymogami bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Świadczenie kompleksowych usług elektroinstalacyjnych pozwala zagwarantować najwyższą jakość na której najbardziej nam zależy przy każdej kolejnej inwestycji.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EGSystem sp. z o.o. oraz spółki zależne w celu przesyłania informacji marketingowych na wskazany adres e-mail. W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.