500 transformatorów - EG System

Dostarczyliśmy już ponad 500 transformatorów w Polsce

Transformatory i szereg urządzeń wchodzących w skład kompletnej instalacji silnoprądowej to sprawny i bezpieczny schemat odpowiadający za dostarczanie energii elektrycznej. Wykorzystanie nowoczesnych technologii i niezawodnych komponentów połączonych z doświadczeniem i wiedzą, pozwalają nam oferować rozwiązania dopasowane do różnych potrzeb inwestorów.

Kompleksowe rozwiązania z branży elektrycznej

Dostarczone urządzenia dystrybuujące energię pracują na różnego rodzaju projektach inwestycyjnych. Nasze realizacje przeprowadzamy na terenie całej Polski. Wykonujemy kompletne instalacje urządzeń silnoprądowych wraz z ich dostawą. Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

Doświadczenie z kolejnym dostarczonym transformatorem

Z dumą możemy poinformować, że dostarczyliśmy już ponad 500 transformatorów w Polsce. Wraz z realizacją nowych inwestycji wzbogacamy naszą wiedzę niezbędna do rozwoju. Wśród naszych ostatnich realizacji znajduje się między innymi Szpital Rydygiera w Krakowie. Inwestycja polegała na montażu i dostarczeniu transformatorów 1600kVA 15/0,4 kV. Suchy żywiczny transformator, którego uzwojenia zostały wykonane z folii aluminiowej z dolnym uzwojeniem impregnowanym próżniowo. Takie wykonanie umożliwia uzyskanie najbardziej optymalnych parametrów technicznych. Podobną realizacją było dostarczenie i zainstalowanie transformatorów do Elektrociepłowni w Gdańsku. Każdy dostarczony tam transformator 2000kVA 6.3/0.4kV jest również urządzeniem żywicznym w obudowie IP31 naturalnie chłodzonym powietrzem (typ AN). Znajdują one szerokie zastosowanie. Charakteryzują się małą masą i zmniejszonymi wymogami bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Świadczenie kompleksowych usług elektroinstalacyjnych pozwala zagwarantować najwyższą jakość na której najbardziej nam zależy przy każdej kolejnej inwestycji.