zlacze-sredniego-napiecia-dlaczego-warto-postawic-na-eg-system

Złącze średniego napięcia – dlaczego warto postawić na EG System?

Złącze elektryczne jest potrzebne do połączenia wspólnej energii z sieci elektrycznej z siecią odbiorcy indywidualnego. To specjalna ?skrzynka?, w której prąd jest łączony z instalacją w sposób bezpieczny. Dzięki temu przepływa w odpowiedniej specyfikacji i zasila przyłączone budynki. Dlaczego warto postawić na jakość?

Złącze SN EG System

Wybór właściwego złącza średniego napięcia jest bardzo ważny i ma istotny wpływ na funkcjonowanie sieci elektrycznej w budynku. Dlaczego złącza EG System są uważane za złącza dobrej jakości? Ponieważ zostały wykonane z dobrych materiałów i są przeznaczone do współpracy z siecią kablową oraz siecią napowietrzną w układzie promieniowym lub pierścieniowym.

Konstrukcja złącza średniego napięcia

Jeśli chodzi o konstrukcję złącza SN od EG System, zostało ono tak zaprojektowane, by dwa monolityczne elementy tworzyły integralną całość. Są to:

  • Bryła główna, która została wykonana z żelbetu wysokiej klasy;
  • Dach, również wykonany z żelbetu tej samej klasy.

Całą konstrukcję uzupełnia także centralny element, a więc rozdzielnica SN w izolacji, która umieszczona jest wewnątrz obudowy.

Kompleksowe działanie i obsługa techniczna

Obok wysokiej klasy rozdzielnic i złączy SN, EG System oferuje także różnego rodzaju osprzęt do rozdzielnic SN. Osprzęt do rozdzielnic SN określany jako nowoczesne urządzenia elektroenergetyczne, pracuje poprzez wykorzystanie nowych technologii automatyki. Parametry urządzeń są zawsze szczegółowo opisane w kartach katalogowych. Dzięki temu można korzystać z informacji technicznych, które są w nich zawarte. Pomogą one dobrać odpowiedni model do konkretnego rodzaju rozdzielnicy.
Dlaczego EG System wyróżnia się na tle konkurencji? Zawsze jesteśmy gotowi na wyzwania jakie stawiają klienci. W każdym przypadku można skontaktować się z naszymi specjalistami. Pomogą oni w doborze kompatybilnego osprzętu do każdego rodzaju rozdzielnicy SN.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EGSystem sp. z o.o. oraz spółki zależne w celu przesyłania informacji marketingowych na wskazany adres e-mail. W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.