Wynajem stacji transformatorowej - zasilenie awaryjne - EG System

Wynajem stacji transformatorowej – zasilenie awaryjne

Stacje transformatorowe stanowią odpowiedź na wciąż rosnące wymagania wobec potrzeby zasilania energetycznego różnego rodzaju obiektów. Stabilny i niezakłócony przesył energii elektrycznej to pewne bezpieczeństwo i gwarancja nieprzerwanej pracy każdego urządzenia. Wszystko to jest możliwe dzięki zastosowaniu mobilnej stacji transformatorowej.

Mobilna stacja transformatorowa, jako zasilanie awaryjne

Zasilanie awaryjne to nic innego jak rezerwowe źródło energii elektrycznej. Niezbędne do utrzymania napięcia przez dłuższy czas. Przenośne stacje transformatorowe znajdują zastosowanie w sytuacji, gdy zachodzi potrzeba zastosowania transformatora na określony czas. Tymczasowe zasilanie zwykle jest niezbędne na placach budowy czy podczas imprez okolicznościowych. Wykorzystuje się je również podczas drogowych inwestycji budowlanych, gdzie bardzo ważne jest łatwe i szybkie przemieszczanie stacji zasilającej. Jest to również niezastąpione rozwiązanie podczas nagłej awarii czy modernizacji stacjonarnych stacji transformatorowych.

Korzyści płynące z wynajęcia stacji transformatorowej

Wykorzystanie mobilnej stacji transformatorowej to szereg korzyści i zalet. Lekka budowa i kompaktowe rozmiary stacji umieszczone na podwoziu jezdnym to łatwy dostęp do każdego miejsca. Znacznie tańsze rozwiązanie w porównaniu do budowy stacjonarnej stacji transformatorowej, jak i zakupu własnej przenośnej stacji. Mobilna stacja transformatorowa jest uniwersalnym rozwiązaniem, przez co nadaje się do zasilania różnego rodzaju urządzeń. Dostęp do stacji jest możliwy w każdej chwili, nie ma potrzeby zamawiania i długiego oczekiwania. To niezwykle ważne podczas nieoczekiwanego wystąpienia awarii. Niezbędne do wykonania prace nie muszą czekać. Wygodne i tymczasowe zastosowanie umożliwiające obniżenie kosztów oraz szybkie wykonanie niezbędnych prac.

Zapraszamy do korzystania z tej usługi, więcej informacji dostępne tutaj – https://www.egsystem.pl/wynajem-stacji-transformatorowej

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EGSystem sp. z o.o. oraz spółki zależne w celu przesyłania informacji marketingowych na wskazany adres e-mail. W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.