Wynajem stacji trafo ? 7 największych zalet! - EG System

Wynajem stacji trafo – 7 największych zalet!

Lepiej kupić czy wynająć ? oto pytanie, które stawiają sobie wszyscy ci, którzy w najbliższym czasie przewidują wykorzystanie stacji transformatorowych w swojej działalności. Przybliżamy zalety skorzystania z rozwiązania, jakim jest wynajęcie stacji transformatorowych.

  1. Oszczędność pieniędzy ? to zdecydowany atut, jeśli potrzeba użytkowania jest jednorazowa. Kupno drogiego urządzenia dobrej jakości z pewnością jest nieopłacalne w kontekście jego krótkotrwałego wykorzystania. Ponadto, stacje trafo są dostępne od ręki, gdy tymczasem produkcja konkretnego modelu może zająć wiele tygodni.
  2. Fachowe doradztwo ? zamiast tracić energię i cenny czas na wybór odpowiedniego sprzętu, lepiej pozwolić ekspertom na dobranie urządzeń, które najlepiej spełnią warunki i oczekiwania. Z pewnością będzie to trafne rozwiązanie.
  3. Oszczędność czasu ? gdy już sprecyzowany został wybór sprzętu odpowiedniego dla konkretnych zastosowań, pozostaje czekać na jego dostarczenie. Tym, szybko i profesjonalnie, zajmie się nasza firma świadcząca usługi wynajmu stacji trafo.
  4. Profesjonalny montaż ? poza samym dostarczeniem stacji trafo we wskazane przez najemcę miejsce, wykwalifikowani inżynierowie z firmy wynajmującej zatroszczą się o właściwe podłączenie urządzeń, aby działały skutecznie i nie stwarzały zagrożenia dla ich użytkowników oraz sprzętów, z którymi będą mieć styczność.
  5. Poza samym wynajmem, nasza firma zadba również o serwis stacji trafo, kompleksową konserwację, pomiary oraz wszelkie przeglądy. Wynajmujący może mieć pewność, że otrzymany sprzęt nie sprawi przykrych niespodzianek w postaci nieoczekiwanych awarii czy uszkodzeń zasilanych urządzeń.
  6. Szeroki wybór urządzeń zasilających pozwoli dobrać sprzęt zgodnie z zapotrzebowaniem miejsca jego użytkowania. Najemcy, w zależności od preferencji, otrzymują do swojej dyspozycji stacje wolnostojące lub wewnętrzne.
  7. Komfort użytkowania ? mobilne stacje w łatwy sposób można przemieszczać na placach, na których są wykorzystywane do pracy. Ze względu na wymiary, nie zajmują również wiele miejsca.

Nasi specjaliści pomogą Tobie znaleźć najlepsze rozwiązanie, skontaktuj się z nami teraz [KONTAKT]