Szynoprzewody z powodzeniem zastąpią kable - EG System

Szynoprzewody z powodzeniem zastąpią kable

Szynoprzewody umożliwiają zasilanie urządzeń o różnej mocy. Znajdują zastosowanie w różnego rodzaju obiektach zapewniając właściwą niezawodność zasilania. Istotną zaletą szynoprzewodów jest zachowanie estetycznego wyglądu instalacji oraz łatwość projektowania. Sam montaż jest znacznie szybszy niż w przypadku zwykłych kabli a prowadzenie zajmuje mniej miejsca. Funkcjonalna instalacja szynoprzewodowa potrzebuje dobrego projektu oraz właściwego montażu. Tylko wtedy odpowie na wszystkie oczekiwania inwestora.

Korzyści wynikające z zastosowania szynoprzewodów

Szynoprzewody ze względu na szereg zalet, znajdują coraz częstsze zastosowanie w dużych obiektach użytkowych oraz przemysłowych. W tego rodzaju przestrzeniach zachodzi potrzeba zastosowania dużej liczby odbiorników energii. Szynoprzewody umożliwiają dostarczenie potrzebnego zasilania do wielu punktów odbioru przy wykorzystaniu jednej linii. Już na tym etapie projektu zmniejsza się ilość zajmowanego miejsca. Dodatkowo zmniejsza się ilość użytych przewodów podczas montowania zabezpieczeń w kasetach odpływowych szynoprzewodów. Zmniejszenie liczby kabli to również znacznie łatwiejszy i szybszy montaż.

Znacznie obniżenie kosztów w instalacji szynoprzewodów

Szynoprzewody składają się z osobnych elementów umożliwiające modyfikowanie oraz rozbudowę instalacji. Wykorzystanie osobnych elementów zmniejsza czas potrzebny do przeprowadzenia montażu. Instalacja szynoprzewodowa nie wymaga tak dużej ilości materiałów i robocizny jak w przypadku tradycyjnych przyłączeń kablowych. Wszystko to wpływa bezpośrednio na zmniejszenie nakładów finansowych. Dodatkowo instalacja posiada znacznie lepsze parametry elektryczne. Pozwala zminimalizować spadki napięcia i straty mocy. Stabilne i bardziej sparametryzowane zasilanie, umożliwiają zmniejszenie kosztów eksploatacji.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EGSystem sp. z o.o. oraz spółki zależne w celu przesyłania informacji marketingowych na wskazany adres e-mail. W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.