Szynoprzewody - niezbędne w obiektach handlowych - EG System

Szynoprzewody-niezbędne w obiektach handlowych

Instalacje elektryczne muszą odpowiadać wielu potrzebom zarówno użytkowym i jednocześnie zostawać rozwiązaniem estetycznym. Szybkie i funkcjonalne instalacje, to rozwiązania, które cieszą się największą popularnością. Szynoprzewody to niezwykle skuteczny sposób umożliwiający dostawę energii elektrycznej do wszystkich odbiorników. Znajdują one zastosowanie praktycznie w każdym obiekcie bez różnicy na jego przeznaczenie.

Szynoprzewody- wielofunkcyjne rozwiązanie

Obiekty budowlane różnią się od siebie przede wszystkim przeznaczeniem użytkowym. Wobec każdego z nich instalacja elektryczna powinna odpowiadać indywidualnym potrzebom, z uwagi na znajdujące się w nich punkty odbioru energii elektrycznej. Szynoprzewody to bardzo uniwersalne rozwiązanie instalacyjne, które umożliwia łatwe dopasowanie poszczególnych komponentów do danego obiektu. Tak by cała instalacja elektryczna była trwała i bezawaryjna przy zasilaniu urządzeń zarówno jednofazowych, jak i trójfazowych.

Szynoprzewody dla obiektów handlowych

Instalacje elektryczne w obiektach handlowych muszą spełniać szereg wymagań. Poza bezawaryjnością, trwałością i oczywiście bezpieczeństwem, muszą być estetyczne i dopasowane do stylu wnętrza. To nie wszystko, dodatkowo instalacje muszą wyróżniać się łatwością modyfikacji. Szynoprzewody są rozwiązaniem odpowiadającym wszystkim tym wymaganiom. Do zasilania wykorzystują jedną linię, która umożliwia podłączenie różnych punktów odbioru przy wykorzystaniu małej powierzchni w porównaniu do zwykłej instalacji. Zmniejszenie ilości potrzebnych przewodów elektrycznych i brak promieni gięcia to przede wszystkim znacznie szybszy montaż. Modułowa konstrukcja szynoprzewodów oddaje wiele możliwości do wprowadzania późniejszych modyfikacji. Z kolei zamknięta obudowa pozwala ukryć mało estetyczne przewody elektryczne, tworząc jednocześnie spójną aranżację przestrzeni.
Od lat jesteśmy specjalistami w branży szynoprzewodów, zapraszamy do kontaktu.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EGSystem sp. z o.o. oraz spółki zależne w celu przesyłania informacji marketingowych na wskazany adres e-mail. W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.