Szynoprzewody IP68

Data dodania: 29.08.2017r.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim produktów firmy Pogliano. Jej inżynierowie opracowali innowacyjny system szynoprzewodów typu EG-BX-R.
Nowe szynoprzewody cieszą się coraz większym uznaniem w branży, są dostępny w naszej ofercie. Ich system powstał w oparciu o technologię kanapkową — stosowaną również w szynoprzewodach EG-BX-E.
By uzyskać szczelność IP68, zastosowano żywicę epoksydową.

Konstruktorzy nowego szynoprzewodu skoncentrowali się na dwóch zasadniczych parametrach. Po pierwsze, dążyli do tego, aby oba systemy były ze sobą w pełni kompatybilne. Dzięki temu jest możliwość elastycznego przechodzenia z tradycyjnego IP55 (szynoprzewody EG-BX-E) do w pełni szczelnego IP68 EG-BX-R.
Wszystko to, przy zachowaniu parametrów elektrycznych. Po drugie, zachowano bliźniaczy wygląd instalacji. W rezultacie połączenie obu systemów prezentuje się w pełni estetycznie.

Szynoprzewody wodoszczelne EG-BX-R IP68

Nowe szynoprzewody EG-BX-R znajdują wiele zastosowań. Sprawdzają się zarówno jako szyno-przewody na zewnątrz, jak i wewnątrz dowolnych obiektów. Można je zainstalować na wolnym powietrzu, pod wodą lub w środowisku o dużym zwilgoceniu. Instalacja w ziemi, w otoczeniu środków chemicznych czy dużego zapylenia, a również w zamkniętych pomieszczeniach także nie stanowi problemu. Szynoprzewody są hermetyczne i wodoszczelne, dzięki czemu nie wymagają dodatkowych osłon. Montaż urządzenia odbywa się podobnie jak w szynoprzewodzie EG-BX-E. Dodatkowo uszczelniany jest blok łączeniowy- dostarczoną przez producenta żywicą epoksydową. Montaż szynoprzewodów IP68 jest bezproblemowy i łatwy do przeprowadzenia.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym działem technicznym. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Przeczytaj poprzedni wpis: Obniżone ceny transformatorów SN/nN