szynoprzewody-jakość

Szynoprzewody EG System w najnowszym wydaniu elektro.info

Miesięcznik elektro.info jest jednym z najczęściej czytanych czasopism z branży. Zajmuje się szeroko pojmowaną tematyką z dziedziny elektrotechniki i elektroenergetyki.
W najnowszym wydaniu czasopisma (wakcyjnym) elektro.info na stronie 83 mogą Państwo znaleźć informacje techniczne na temat naszych szynoprzewodów. Szczegółowo zostały opisane dwa typy naszych szynoprzewodów. Szynoprzewody powietrzne typu EG-BS, są to szynoprzewody średniej mocy do 1000A oraz szynoprzewody dużej mocy do 6300A typu EG-BX-E oraz jego bliźniacze wersje EG-BX-R ze stopniem ochrony IP68 oraz EG-BX-F (ognioodporne).

 

Zachęcamy do przeczytania informacji o naszych produktach. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się szczegółów to zachęcamy do skorzystania z naszej strony internetowej www.egsystem.pl. Jeżeli mają Państwa pytania techniczne prosimy o kierowanie ich pod adres techniczny@egsystem.pl.

 

Zobacz nasz ostatni wpis: Rodzaje dławików stosowanych w układach kompensacji mocy biernej

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EGSystem sp. z o.o. oraz spółki zależne w celu przesyłania informacji marketingowych na wskazany adres e-mail. W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.