Szynoprzewody dla przemysłu - EG System

Szynoprzewody dla przemysłu

Szynoprzewód współcześnie jest najbardziej efektywnym sposobem dostarczania energii elektrycznej dla urządzeń wykorzystywanych w szeroko pojętym przemyśle. Instalacje elektryczne wykorzystujące szyny prądowe wyróżniają się niezawodnością oraz wysoką trwałością. Ponadto duża elastyczność szynoprzewodów, umożliwia łatwą i szybką modyfikację instalacji, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Wytrzymałe instalacje szynoprzewodowe

Duża wytrzymałość i trwałość to tylko jedna z wielu zalet instalacji szynoprzewodowej. Nie mniej bardzo ważna zwłaszcza w zakładach przemysłowych, gdzie zachodzi potrzeba pracy z dużymi prądami. Posiadają one wytrzymałą konstrukcję stanowiącą element nośny, a sama obudowa jest szczelna i bezpieczna. Elementy szyn izolowane są materiałem wyróżniającym się odpornością na wysokie temperatury, co znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa. Wysoka trwałość pozwala na uzyskanie wysokich wartości prądów zwarciowych, jak również względnie mały jednostkowy opór. Przy zastosowaniu szynoprzewodów istnieje możliwość rozlokowania gniazd umożliwiających dostęp do zasilania z każdego miejsca. Modułowy charakter konstrukcji to szybki i łatwy montaż oraz równie łatwa późniejsza modyfikacja.

Dlaczego szynoprzewody to właściwe rozwiązanie dla przemysłu?

Szynoprzewody to przede wszystkim niezawodna instalacja elektryczna, co w przypadku zakładów przemysłowych jest niezwykle istotne. Ponadto przynoszą one wymierne korzyści finansowe. Jest to znacznie tańsze rozwiązanie ze względu na zmniejszenie ilości przewodów oraz szybkość samego montażu. Instalacje z wykorzystaniem szyn umożliwiają zminimalizowanie strat w przesyle prądu, co wpłynie na obniżenie kosztów za energię. Mosty szynowe doskonale nadają się do zasilania urządzeń o wysokich wymaganiach co do parametrów technicznych, zapewniając wysoki poziom trwałości i bezpieczeństwa.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EGSystem sp. z o.o. oraz spółki zależne w celu przesyłania informacji marketingowych na wskazany adres e-mail. W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.