Stacja transformatorowa na wynajem - czy to się opłaca? - EG System

Stacja transformatorowa na wynajem – czy to się opłaca?

Posiadanie stacji transformatorowej to z pewnością opłacalna inwestycja. Dlaczego? Przede wszystkim zapewnia spore oszczędności w opłatach za prąd. W zależności od zużycia i mocy energii, rachunki dystrybucyjne za prąd mogą być mniejsze nawet o przeszło połowę.

Kupno czy wynajem trafo stacji?

Inwestycja w stację trafo to prosty sposób na optymalizację kosztów za energię elektryczną. O tym jesteśmy absolutnie przekonani. Pozostaje jeszcze jednak kwestia, nad którą warto się zastanowić w kontekście przyszłych oszczędności i użytkowania. Stacje transformatorowe są dostępne w sprzedaży oraz w wariancie do wynajęcia. Czy stacja transformatorowa na wynajem to rozsądna decyzja? Podpowiadamy w poniższych akapitach.

Korzyści z wynajęcia stacji transformatorowych

Zalet wynajmu stacji trafo jest co najmniej kilka. Jeśli wykorzystanie stacji przewidziane jest na krótkotrwały okres, wówczas jej zakup mija się z celem. Specjalistyczne urządzenia są kosztowne, zatem kupno po prostu staje się nieopłacalne. Lepiej postawić na wynajem stacji transformatorowej i zminimalizować koszty inwestycji. Co więcej, za takim rozwiązaniem przemawia jeszcze jeden bardzo solidny argument ? natychmiastowa dostępność. Jeśli stacja trafo ma charakteryzować się konkretnymi parametrami, może okazać się, że jej wyprodukowanie zajmie wiele tygodni. Tymczasem u sprawdzonego dostawcy urządzenie może być dostępne od ręki.

Niezawodność i bezpieczeństwo

W celu wynajęcia stacji trafo warto zwrócić się do specjalistów w tej dziedzinie. Nie tylko pomogą dobrać model zgodny z oczekiwaniami przyszłego użytkownika, ale dostarczą stację w ustalone miejsce oraz wykonają profesjonalną i w pełni bezpieczną instalację. Prawidłowe podłączenie to gwarancja bezpieczeństwa i skutecznego działania sprzętu. Wynajmując stację trafo w profesjonalnej firmie, najemca może również skorzystać z kompleksowego serwisu sprzętu, jego konserwacji oraz niezbędnych przeglądów. Dzięki temu może użytkować stację trafo bez obaw o ewentualne zakłócenia w pracy i przestoje.

Gwarancja jakości bez względu czas użytkowania

Jeśli w prowadzonej działalności nadeszła pora na inwestycję w stację transformatorową, to warto rozważyć możliwość jej wynajęcia. Po przekalkulowaniu wszelkich kosztów, istnieje duża szansa, że będzie to optymalny wariant dla przedsiębiorcy, który mimo planów krótkoterminowej eksploatacji sprzętu stawia na profesjonalne i niezawodne rozwiązania.

Od wielu lat zajmujemy się wynajmem stacji trafo, odpowiemy na Państwa wszystkie pytania.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EGSystem sp. z o.o. oraz spółki zależne w celu przesyłania informacji marketingowych na wskazany adres e-mail. W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.