Przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej - EG System

Przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej

Zgodnie z przepisami prawa budowlanego, właściciele obiektów mają obowiązek przeprowadzania regularnych kontroli instalacji elektrycznych i energetycznych. Wśród usług energetycznych EG System znajdują się m.in. przeglądy techniczne. Największe korzyści klienta to pewność przeprowadzenia procedur kontroli zgodnie z prawem i pewność sprawnego działania wszystkich urządzeń.

Przeprowadzamy wszystkie niezbędne przeglądy i pomiary, w tym:

– Przeglądy roczne
– Przeglądy pięcioletnie
– Przeglądy okresowe szynoprzewodów nN
– Przeglądy transformatorów SN/nN
– Pomiary okresowe oświetlenia
– Badania okresowe po dłuższym postoju transformatorów

Wszystkie przeprowadzane czynności są zgodne z wymogami przepisów. Ich wykonanie pozwala uzyskać stosowną dokumentację. W przypadku wykrycia nieprawidłowości zapewniamy serwis i modernizację elektroinstalacji i energoinstalacji. Przywracamy im bezawaryjne działanie, właściwy poziom bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zgodność z dyrektywami prawa budowlanego.

Zlecenie niezbędnych przeglądów i pomiarów uznanej w branży energetycznej firmie odciąża właściciela obiektu. Dzięki powierzeniu obowiązkowych inspekcji specjalistom zyskuje się spokój i pewność, że przegląd zostanie wykonany w najlepszy możliwy sposób.

Przeglądy instalacji elektrycznych i energetycznych posiadają dwa podstawowe aspekty. Pierwszy z nich, administracyjny, to narzucone odgórnie terminy badań, wykazy prac do wykonania i dokumentacji do uzupełnienia. Druga perspektywa to odpowiedzialność za życie i zdrowie zatrudnianych ludzi. Przeglądy instalacji przeprowadzane przez EG System uwzględniają obowiązki wynikające z obu, równie ważnych, ujęć tematu.
Jako specjaliści w zakresie instalacji elektrycznych i energetycznych możemy zapewnić jakość i staranność, które stały się naszym znakiem rozpoznawczym. Zawsze też służymy doradztwem i konsultacjami technicznymi, które pomagają usprawnić kontrolowane obiekty.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EGSystem sp. z o.o. oraz spółki zależne w celu przesyłania informacji marketingowych na wskazany adres e-mail. W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.