Najlepsza oferta na szynoprzewody - EG System

Najlepsza oferta na szynoprzewody

EG System wie, jak dobrze zakończyć udany rok pełen zrealizowanych inwestycji. Tylko do końca grudnia proponujemy naszym klientom szczególne warunki na cały asortyment szynoprzewodów. Umożliwiamy zamówienie szynoprzewodów z odroczoną datą dostawy (aż do 3 mies.) z zachowaniem gwarantowanej ceny. Cieszą się one niekwestionowanym uznaniem na rynku, dlatego tym bardziej zachęcamy do skorzystania z okazji.

Szynoprzewody EG System

Oferta obowiązuje na wszystkie rodzaje szynoprzewodów, w tym:

– Szynoprzewody dużej mocy
EG-BX-E IP55 (800 A-6300 A)
– Szynoprzewody IP68
EG-BX-R (800A-6300 A)
– Szynoprzewody ognioodporne
EG-BX-F (800 A-6300 A)
– Szynoprzewody dystrybucyjne
EG-BS (250 A-1000 A)
– Szynoprzewody małej mocy
EG-MB (63 A-160 A)
– Szynoprzewody oświetleniowe
EG-BLP (25 A-40 A)
– Szynoprzewody do odbiorników ruchomych
EG-BT-E (100 A-400 A)

Zachęcamy do zapoznania się także z naszą ofertą na montaż szynoprzewodów.

To jeszcze nie wszystko! Możliwość zamówienia z odroczonym terminem dostawy do 3 miesięcy.

Pomimo że nasza promocja trwa do końca roku, wychodzimy naszym klientom naprzeciw. Umożliwiamy złożenie zamówienia do końca 2017 roku z odroczonym terminem dostawy nawet do 3 miesięcy. Gwarantujemy ceny i warunki z dnia złożenia zamówienia. By poznać szczegóły, skontaktuj się z nami.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EGSystem sp. z o.o. oraz spółki zależne w celu przesyłania informacji marketingowych na wskazany adres e-mail. W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.