Montaż szynoprzewodów – dlaczego warto wybrać EG System?

Szynoprzewody to nowoczesne rozwiązanie, które pod wieloma względami przewyższa możliwości zwykłych przewodów. Od kilkudziesięciu lat stosowane w wielu gałęziach przemysłu, a od niedawna również w domach i mieszkaniach (jako funkcjonalny i ozdobny element oświetlenia). EG System oferuje wiele rodzajów szynoprzewodów, jak również profesjonalny ich montaż.

Rodzaje szynoprzewodów

W ofercie firmy znajdują się między innymi szynoprzewody dużej mocy, które są w stanie zasilać urządzenia jedno- i trójfazowe o dużej mocy. To idealne rozwiązanie w dużych obiektach handlowych i przemysłowych. Oferowane ?szyny? obsługują prąd o natężeniu do 5000 amperów.

Kanapkowa budowa, trwałą konstrukcja i szczelna obudowa to największe zalety tego rozwiązania. Znajdujące się wewnątrz przewodniki wykonujemy z aluminium lub miedzi elektrolitycznej, której czystość sięga 99,9 procent, a to oznacza niemalże zerowe straty podczas przesyłu energii. Wykonanie izolacji z materiału o właściwościach samogasnących i specjalne łącza sprawiają, że montaż jest szybki, sprawny i bezpieczny, a szynoprzewody są w stanie wytrzymać nawet prądy zwarciowe.

Szynoprzewody gwarantują bezpieczeństwo

Doskonałym rozwiązaniem w miejscach, w których na przewody elektryczne mocno oddziałują warunki pogodowe, są szynoprzewody wodoszczelne. To specjalna grupa sztywnych przewodów zdolnych do obsłużenia prądów o natężeniu od 800 do 5000 amperów. Klasa odporności IP68 pozwala na stosowanie ich w transmisji prądu na powietrzu lub w glebie.

Podobnie jak i inne szynoprzewody oferowane przez naszą firmę, również wodoszczelne mają przewodniki wykonane z aluminium lub miedzi elektrolitycznej, a na dodatek pokryte są na całej długości izolacją żywiczną, dzięki czemu z powodzeniem można je stosować wszędzie tam, gdzie ryzyko porażenia prądem byłoby zbyt duże dla innego rodzaju przewodów.

Dlaczego warto montować szynoprzewody z firmą EG System?

EG System to lider produkcji i montażu szynoprzewodów. Doświadczenie całej firmy, jak i jej inżynierów sprawia, że naszymi klientami są średnie i duże firmy na całym świecie. Stosowane przez nas rozwiązania w zakresie budowy szynoprzewodów, jak i całych systemów sprawiają, że udało się nam osiągnąć konkurencyjne ceny usług przy zachowaniu najwyższej jakości. Dotyczy to zarówno budowy nowego systemu szynoprzewodów, jak i rozbudowy już istniejącego. Warto również dodać, że dysponujemy wiedzą i doświadczeniem niezbędnym do wdrożenia niestandardowych rozwiązań.

Szukasz pomocy w doborze szynoprzewodów? Zapraszamy do kontaktu!

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EGSystem sp. z o.o. oraz spółki zależne w celu przesyłania informacji marketingowych na wskazany adres e-mail. W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.