Kompleksowa oferta dla rynku przemysłu - EG System

Kompleksowa oferta dla rynku przemysłu

EG System dokładnie obserwuje zmiany na rynku energetycznym. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam dogłębnie zrozumieć największe potrzeby branży. Wprowadziliśmy do zakresu działalności kompleksową obsługę zakładów w zakresie doboru materiałów i wykonawstwa w branży elektrycznej. Kierujemy naszą ofertę bezpośrednio do inwestorów. Proponujemy rozwiązania, które pozwolą racjonalnie, efektywnie i oszczędnie zarządzać energią w dowolnym obiekcie. Tym sposobem odpowiadamy na potrzeby branży przemysłu w każdym zakresie. To najbardziej holistyczna oferta, która odpowiada na wyzwania wynikające z coraz większych wymagań naszego sektora. Wiele zakresów działalności pomaga nam spojrzeć szerzej na działalność zakładu i zabezpieczyć jego interesy w wielu obszarach.

Od projektu instalacji elektroenergetycznych do obsługi pogwarancyjnej

Przeprowadzamy prace od projektu instalacji elektroenergetycznych i doboru urządzeń aż do pełnego wykonawstwa i obsługi pogwarancyjnej. Stale służymy doradztwem technicznym, przeprowadzamy roczne i pięcioletnie przeglądy (m.in. przeglądy okresowe szynoprzewodów nN i transformatorów SN/nN). Wykonujmy pomiary elektryczne, zapewniamy serwis urządzeń, dokonujemy niezbędnych modernizacji. Dysponujemy zapleczem, które jest w stanie sprostać projektom podczas wszystkich faz realizacji i utrzymania.

Obsługa zakładów produkcyjnych może odbywać się w ramach jednej długoterminowej umowy serwisowej. W jej ramach gwarantujemy bezkolizyjne działanie elektroinstalacji i preferencyjne warunki współpracy. Wszystkie działania, które przeprowadzamy, mają na celu redukcję kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej. Zapewniamy także maksymalną sprawność pracy systemów elektroenergetycznych. Ważnym dla nas aspektem jest także obniżenie negatywnego oddziaływania na środowisko. Dzięki temu jest możliwe kształtowanie proekologicznego wizerunku zakładu przemysłowego. Podczas współpracy bierzemy pod uwagę zarówno wymogi wydajności zakładu, jak i jego cele strategiczne. Perspektywiczne podejście pozwala nam przewidywać kierunek rozwoju branży elektroenergetyki.

Wyślij zapytanie, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EGSystem sp. z o.o. oraz spółki zależne w celu przesyłania informacji marketingowych na wskazany adres e-mail. W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.