Podsumowanie 2017 roku w EG System

Nie sposób ukryć, że coroczne podsumowanie było w tym roku wyjątkowo pozytywne dla wszystkich działów naszej firmy. Zrównoważony rozwój na wszystkich obszarach pozwolił nam na uzyskanie najlepszego wyniku finansowego w historii. Wszystkie prognozy wskazują też na to, że jest to dopiero początek sukcesów.

Strategia sukcesu EG System

Najważniejszą zmianą jest dla nas zdecydowana zmiana strategii. Realizujemy pod względem ilościowym mniej zamówień. Każde z nich jest jednak o wiele bardziej rozbudowane i skomplikowane niż dotychczas. Od dłuższego czasu nastawiamy się też na długofalową współpracę z klientami i budowanie trwałych relacji. Skupiamy się na doskonaleniu kompleksowej oferty. Poza dostarczaniem instalacji silnoprądowych obejmuje też ona montaż, serwis i przeglądy okresowe. Nasza nowa polityka okazała się niezwykle korzystna – 2017 rok został zamknięty z najlepszym wynikiem sprzedaży w historii.

Doskonale radzą sobie także nasze sklepy internetowe. Sektor e-commerce w tym roku przebił wszelkie oczekiwania pod względem intensywnego rozwoju. Choć nadal zdecydowanie najlepiej radzi sobie EG System sklep, to proporcje powoli zaczynają się wyrównywać.

W 2017 roku wzrosły nie tylko słupki sprzedaży, lecz także powiększyła się nasza załoga. Powitaliśmy nowe osoby w dziale technicznym, realizacji i IT. Ta tendencja będzie się utrzymywać, zachęcamy więc do śledzenia zakładki praca. Poszukujemy przede wszystkim specjalistów z dobrą energią.

Nasze plany na 2018 rok

Wyniki uzyskane w poprzedni roku pozwalają nam na planowanie coraz bardziej ambitnych projektów. W zakresie głównej działalności ? transformatorów, szynoprzewodów i rozdzielnic, będziemy realizować coraz więcej złożonych, specjalistycznych zamówień. Dbamy także o nawiązane już relacje. Stale dbamy o sprawne działanie zrealizowanych inwestycji. Rozwijane będą także nasze sklepy internetowe. Nasze założenia na najbliższe 12 miesięcy są ambitne, lecz biorąc pod uwagę wyniki 2017 roku ? jak najbardziej realne.