Blog - EG System

Bądź na bieżąco

Blog

Blog EG System to miejsce, gdzie znajdziesz przydatne informacje o nowościach na rynku energetycznym. Jesteśmy specjalistami w zakresie szynoprzewodów (w tym m.in. szynoprzewodów wodoszczelnych, szynoprzewodów ognioodpornych), transformatorów, rozdzielnic SN/nN, ich montażu, eksploatacji i konserwacji. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nowe rozwiązania technologiczne pozwalające na bardziej efektywną eksploatację i zwiększenie wydajności urządzeń elektroenergetycznych to najbardziej interesująca nas tematyka. Chętnie przekażemy dalej przydatne materiały dla firm rozważających nowe inwestycje czy modernizacje.

Bezpłatny audyt BHP od EG System

Bezpłatny audyt BHP od EG System

Data dodania: 12.09.2017r.

Podczas akcji EG System „Bezpieczna eksploatacja i konserwacja urządzeń w stacjach transformatorowych” przedsiębiorstwa z różnych branż mają okazję skorzystania z bezpłatnego audytu BHP, który sprawdza zgodność sprzętu w stacjach transformatorowych z obowiązującymi przepisami prawa. Darmowy audyt pozwala uniknąć bolesnych kar i otrzymać cenne wskazówki techniczne. Sprawdź, jak do nas dołączyć.

Czytaj więcej
Szynoprzewody IP68

Szynoprzewody IP68

Data dodania: 29.08.2017r.

EG-BX-E - nowe szynoprzewody typu IP68 podbijają rynek. Szerokie spektrum zastosowania i łatwy montaż to tylko początek długiej listy zalet. Nowe szynoprzewody są też w pełni kompatybilne z popularnymi dotychczas IP55, zarówno pod względem parametrów elektrycznych, jak i estetycznie. Więcej ważnych faktów o EG-BX-R pokazujemy w nowym artykule.

Czytaj więcej
Obniżone ceny transformatorów SN/nN

Obniżone ceny transformatorów SN/nN

Data dodania: 22.08.2017r.

Transformatory suche żywiczne Piossasco są wysoko cenione ze względu na rozwiązania technologiczne i materiały spełniające najostrzejsze normy bezpieczeństwa. EG System, wyłączny dystrybutor na rynek polski, z okazji 55 rocznicy powstania fabryki, organizuje promocję - obniżkę cen transformatorów i gratisy o wartości 2 000 zł. Dowiedz się więcej o korzyściach jubileuszowych rabatów!

Czytaj więcej

Nowości z branży

Czy wiesz, że...?

Inżynierowie fabryki szynoprzewodów, której jesteśmy dystrybutorem, znaleźli sposób na odkształcenia, a nawet uszkodzenia w szynoprzewodach kanapkowych. Specjalne łączenia zapobiegają liniowej rozszerzalności ciepła. Dzięki temu można uniknąć konieczności umieszczania elementów kompensacyjnych co kilkanaście metrów w szynoprzewodach niskiego napięcia. Tym samym szynoprzewody nN stają się bardziej ergonomiczne i ekonomiczne. Pozwalają zaoszczędzić miejsce i pieniądze.

Często zadawane pytania

FAQ

Wspieramy naszym Klientom fachowym doradztwem i odpowiadamy na wszelkie ich zapytania. W tej sekcji możesz sprawdzić, jakie kwestie zgłaszane są do nas najczęściej i jak w prosty sposób można je rozwiązać. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą, aby jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z proponowanych przez nas produktów i systemów elektroenergetycznych.