Blog - EG System

Bądź na bieżąco

Blog

Blog EG System to miejsce, gdzie znajdziesz przydatne informacje o nowościach na rynku energetycznym. Jesteśmy specjalistami w zakresie szynoprzewodów (w tym m.in. szynoprzewodów wodoszczelnych, szynoprzewodów ognioodpornych), transformatorów, rozdzielnic SN/nN, ich montażu, eksploatacji i konserwacji. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nowe rozwiązania technologiczne pozwalające na bardziej efektywną eksploatację i zwiększenie wydajności urządzeń elektroenergetycznych to najbardziej interesująca nas tematyka. Chętnie przekażemy dalej przydatne materiały dla firm rozważających nowe inwestycje czy modernizacje.

Transformatory suche żywiczne — podstawowa charakterystyka

Transformatory suche żywiczne

Data dodania: 03.11.2017r.

Transformatory suche żywiczne wyróżniają się szerokim spektrum zastosowania. Zdecydowana większość naszych realizacji w zakresie transformatorów dotyczy właśnie wykonania suchego żywicznego. Tym, co wyróżnia naszą ofertę, jest wyjście naprzeciw naszym klientom w zakresie transformatorów niestandardowych, do specjalnego zastosowania. Przedstawiamy możliwe opcje transformatorów suchych żywicznych dostarczanych przez EG System. Zobacz, co stoi za ich jakością.

Czytaj więcej
Transformatory olejowe EG System — siła doświadczenia i nowe technologie

Transformatory olejowe, wykonanie i testy

Data dodania: 20.10.2017r.

Transformatory olejowe stanowią duży procent wszystkich naszych realizacji. Jesteśmy specjalistami w zakresie dostaw nawet najbardziej wymagających projektów. Mamy pewność niezawodności i jakości każdego egzemplarza. Gwarancją tej jakości są wieloetapowe i surowe testy jakości, które przeprowadzamy z najwyższą starannością. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi procedurami jakościowymi. To dzięki nim nasze transformatory olejowe cieszą się tak dużym zaufaniem.

Czytaj więcej
Kompleksowa oferta dla rynku przemysłu

Najlepsza oferta na szynoprzewody

Data dodania: 13.10.2017r.

Pod koniec roku EG System składa swoim klientom propozycję nie do odrzucenia. Gwarantujemy najlepsze warunki na szynoprzewody na rynku. Oferta obejmuje wszystkie typy, np. szynoprzewody IP68 (800 A-6300 A), szynoprzewody dużej mocy (800 A-6300 A) czy szynoprzewody dystrybucyjne (25 A- 1000 A). Do końca 2017 r. możesz złożyć zamówienie z odroczonym terminem dostawy nawet 3 mies. z zachowaniem warunków. Taka okazja może się nie powtórzyć!

Czytaj więcej
Kompleksowa oferta dla rynku przemysłu

Kompleksowa oferta dla rynku przemysłu

Data dodania: 03.10.2017r.

Oferta dla przemysłu EG System zaskakuje kompleksowym podejściem do potrzeb każdej inwestycji. Wspieramy zakłady przemysłowe w zarządzaniu energią we wszystkich obszarach. Zwiększamy wydajność, obniżamy koszty, przeprowadzamy modernizacje. Stała współpraca z EG System jest dla inwestorów zapewnieniem bezpieczeństwa energetycznego. Dzięki nam, nasi klienci mogą w pełni skupić się na rozwoju projektu.

Czytaj więcej
Przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej

Przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej

Data dodania: 28.09.2017r.

Specjalistyczne urządzenia energetyczne wymagają skrupulatnych i rzetelnych badań okresowych. Regularnie przeprowadzane kontrolę pozwalają utrzymać wydajną pracę instalacji i zapewniają bezpieczeństwo na terenie obiektu. Zachęcamy do zlecenia tych ważnych zadań specjalistom - EG System oferuje przeglądy okresowe zgodne z wymogami przepisów prawa budowlanego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Czytaj więcej
Bezpłatny audyt BHP od EG System

Bezpłatny audyt BHP od EG System

Data dodania: 12.09.2017r.

Podczas akcji EG System „Bezpieczna eksploatacja i konserwacja urządzeń w stacjach transformatorowych” przedsiębiorstwa z różnych branż mają okazję skorzystania z bezpłatnego audytu BHP, który sprawdza zgodność sprzętu w stacjach transformatorowych z obowiązującymi przepisami prawa. Darmowy audyt pozwala uniknąć bolesnych kar i otrzymać cenne wskazówki techniczne. Sprawdź, jak do nas dołączyć.

Czytaj więcej
Szynoprzewody IP68

Szynoprzewody IP68

Data dodania: 29.08.2017r.

EG-BX-E - nowe szynoprzewody typu IP68 podbijają rynek. Szerokie spektrum zastosowania i łatwy montaż to tylko początek długiej listy zalet. Nowe szynoprzewody są też w pełni kompatybilne z popularnymi dotychczas IP55, zarówno pod względem parametrów elektrycznych, jak i estetycznie. Więcej ważnych faktów o EG-BX-R pokazujemy w nowym artykule.

Czytaj więcej
Obniżone ceny transformatorów SN/nN

Obniżone ceny transformatorów SN/nN

Data dodania: 22.08.2017r.

Transformatory suche żywiczne Piossasco są wysoko cenione ze względu na rozwiązania technologiczne i materiały spełniające najostrzejsze normy bezpieczeństwa. EG System, wyłączny dystrybutor na rynek polski, z okazji 55 rocznicy powstania fabryki, organizuje promocję - obniżkę cen transformatorów i gratisy o wartości 2 000 zł. Dowiedz się więcej o korzyściach jubileuszowych rabatów!

Czytaj więcej

Nowości z branży

Czy wiesz, że...?

Inżynierowie fabryki szynoprzewodów, której jesteśmy dystrybutorem, znaleźli sposób na odkształcenia, a nawet uszkodzenia w szynoprzewodach kanapkowych. Specjalne łączenia zapobiegają liniowej rozszerzalności ciepła. Dzięki temu można uniknąć konieczności umieszczania elementów kompensacyjnych co kilkanaście metrów w szynoprzewodach niskiego napięcia. Tym samym szynoprzewody nN stają się bardziej ergonomiczne i ekonomiczne. Pozwalają zaoszczędzić miejsce i pieniądze.

Często zadawane pytania

FAQ

Wspieramy naszym Klientom fachowym doradztwem i odpowiadamy na wszelkie ich zapytania. W tej sekcji możesz sprawdzić, jakie kwestie zgłaszane są do nas najczęściej i jak w prosty sposób można je rozwiązać. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą, aby jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z proponowanych przez nas produktów i systemów elektroenergetycznych.