Współpraca w zakresie transportu

  1. Home
  2. /
  3. Transport

Firma EG System zajmuje się kompleksową obsługą klienta biznesowego w zakresie silnoprądowym już od samego pomysłu inwestycyjnego aż po rzeczywistą jego realizację. Terminowość w wykonywaniu powierzonych nam zadań jest dla nas szczególnie ważna na każdym etapie.
Urządzenia dostarczamy na teren całej Polski jak i również za granicę. Dzięki współpracy z włoskimi fabrykami, nasz asortyment jest bardzo szeroki i dostosowany do potrzeb klientów.
Jeśli Twoja firma świadczy usługi w zakresie spedycji, zapraszamy do współpracy w zakresie transportu międzykrajowego i krajowego. Działamy głównie na trasie Włochy – Polska.

Formularz zgłoszeniowy

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem zapytań transportowych lub rezygnacji z ich otrzymywania, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Po zgłoszeniu skontaktujemy się możliwie jak najszybciej aby omówić szczegóły współpracy lub potwierdzić wypisanie z bazy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EG System Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ulicy Domaniewskiej 44, 02-672 Warszawa oraz przez podmioty trzecie, w celu udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie oraz: - (w przypadku typu zgłoszenia: "Dodanie do bazy") dodania danych do systemu informatycznego EG System Sp. z o.o. Sp. k. i rozsyłania zapytań transportowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj.) na podany adres e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, wysyłając zwrotnego maila o treści: NIE. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. - (w przypadku typu zgłoszenia: "Usunięcie z bazy") usunięcia danych z systemu informatycznego EG System Sp. z o.o. Sp. k.