Nasze realizacje - transformatory i szynoprzewody

Zobacz nasze filmy

Realizacje EG System przeprowadza z powodzeniem na terenie całej Polski. Dostarczone urządzenia pracują na inwestycjach różnego typu — każdego klienta traktujemy indywidualnie. Poniżej przedstawiamy zdjęcia wykonane podczas wybranych dostaw i montaży naszych urządzeń. Zapraszamy do sprawdzenia lokalizacji urządzeń EG System. Do tej pory wykonaliśmy kilkaset realizacji i zamontowaliśmy kilkanaście tysięcy metrów szynoprzewodów. Na dole strony, pod galerią, umieściliśmy mapkę obrazującą wykonane przez nas inwestycje. Dbamy o stan techniczny zainstalowanych przez nas urządzeń. Wykonujemy przeglądy okresowe dostarczonych urządzeń. Dzięki temu możemy być pewni najwyższej jakości, która stała się już naszym znakiem rozpoznawczym.

Budynek biurowy - Wolf Zielna - Warszawa

Modernizacja zasilania obiektu. Prace związane z wymianą RGnN i RGP wraz z zapewnieniem zasilania rezerwowego kluczowych odbiorów na czas prac modernizacyjnych.

Wolf Zielna - Warszawa. Modernizacja zasilania obiektu. Prace związane z wymianą RGnN i RGP.

Galeria City Meble Łódź

Modernizacja istniejącego zasilania obiektu, polegająca na wymianie transformatora olejowego, na nowy suchy żywiczny 1000kVA 15/04. Zakres prac obejmuje demontaż istniejącego transformtroa olejowego z jego utylizacją z dostawą i montażem nowego transformatora suchego żywicznego 1000kVA 15/04.

Galeria City Meble Łódź. Modernizacja zasilania obiektu, polegająca na wymianie transformatora olejowego, na nowy suchy żywiczny 1000kVA 15/04.Galeria City Meble Łódź. Modernizacja zasilania obiektu, polegająca na wymianie transformatora olejowego, na nowy suchy żywiczny 1000kVA 15/04.

Posejdon Szczecin

Dla naszego partnera firmy Elektro - BUD Szczecin mieliśmy zaszczyt dostarczyć i zamontować jedną z największych realizacji na szynoprzewodach w Polsce. W kompleksie biurowo-hotelowym oraz galerii handlowej Posejdon Szczecin, zamontowaliśmy ponad 900mb szynoprzewodów EG-BX-E o prądzie od 1000A do 4000A oraz 45 kaset odpływowych od 125A do 630A. Dodatkowo dostarczyliśmy i zamontowaliśmy dwie jednostki transformatorów EG-CR-T 2500kVA o specjalnych wymiarach dostosowanych do niskiej zabudowy parkingu podziemnego. Projekt szynoprzewodów był bardzo skomplikowany, ponieważ uwzględniał przejścia pomiędzy kondygnacjami w różnych miejscach co powodowało konieczność omijania innych instalacji i generowało specjalne elementy kątowe.

Posejdon Szczecin. Dwie jednostki transformatorów EG-CR-T 2500kVA o specjalnych wymiarach dostosowanych do niskiej zabudowy parkingu podziemnego.Posejdon Szczecin. Dwie jednostki transformatorów EG-CR-T 2500kVA o specjalnych wymiarach dostosowanych do niskiej zabudowy parkingu podziemnego.

Garrick Investments

Kolejna dostawa i montaż stacji transformatorowej 1000kVA w obudowie betonowej. Stacja posiadała część zakładu energetycznego oraz część klienta. W stacji został zamontowany transformator suchy żywiczny EG-CR-T. Dodatkowo niestandardową czynnością było wykonanie nawierzchni asfaltowej przy budynku stacji oraz po robotach kablowych, grubość nawierzchni 10cm – powierzchnia 78m2.

Garrick Investments. Dostawa i montaż stacji transformatorowej oraz transformatoraGarrick Investments. Dostawa i montaż stacji transformatorowej oraz transformatoraGarrick Investments. Dostawa i montaż stacji transformatorowej oraz transformatoraGarrick Investments. Dostawa i montaż stacji transformatorowej oraz transformatoraGarrick Investments. Dostawa i montaż stacji transformatorowej oraz transformatoraGarrick Investments. Dostawa i montaż stacji transformatorowej oraz transformatoraGarrick Investments. Dostawa i montaż stacji transformatorowej oraz transformatoraGarrick Investments. Dostawa i montaż stacji transformatorowej oraz transformatoraGarrick Investments. Dostawa i montaż stacji transformatorowej oraz transformatoraGarrick Investments. Dostawa i montaż stacji transformatorowej oraz transformatoraGarrick Investments. Dostawa i montaż stacji transformatorowej oraz transformatoraGarrick Investments. Dostawa i montaż stacji transformatorowej oraz transformatoraGarrick Investments. Dostawa i montaż stacji transformatorowej oraz transformatoraGarrick Investments. Dostawa i montaż stacji transformatorowej oraz transformatoraGarrick Investments. Dostawa i montaż stacji transformatorowej oraz transformatoraGarrick Investments. Dostawa i montaż stacji transformatorowej oraz transformatoraGarrick Investments. Dostawa i montaż stacji transformatorowej oraz transformatoraGarrick Investments. Dostawa i montaż stacji transformatorowej oraz transformatora

Spalarnia Rzeszów

Dla naszego Partnera firmy Elsta Wieliczka w 2017 roku dostarczaliśmy szynoprzewody EG-BX-E 2500A oraz 4000A pomiędzy rozdzielnicami głównymi a transformatorami. Całość była projektowana w technologii 3D aby uniknąć kolizji z innymi instalacjami.

Spalarnia Rzeszów. Szynoprzewody EG-BX-ESpalarnia Rzeszów. Szynoprzewody EG-BX-ESpalarnia Rzeszów. Szynoprzewody EG-BX-ESpalarnia Rzeszów. Szynoprzewody EG-BX-E

Defalin w Świebodzicach

Firma Pekabex SA zleciła nam wykonanie dostawy i montażu stacji dwu-transformatorowej 1000kVA wraz z dostawą transformatorów EG-CR-T, wykonaniem niezbędnych odbiorów w zakładzie energetycznym i uruchomieniem stacji.

Hala produkcyjna Defalin w ŚwiebodzicachHala produkcyjna Defalin w ŚwiebodzicachHala produkcyjna Defalin w ŚwiebodzicachHala produkcyjna Defalin w ŚwiebodzicachHala produkcyjna Defalin w ŚwiebodzicachHala produkcyjna Defalin w ŚwiebodzicachHala produkcyjna Defalin w ŚwiebodzicachHala produkcyjna Defalin w ŚwiebodzicachHala produkcyjna Defalin w ŚwiebodzicachHala produkcyjna Defalin w ŚwiebodzicachHala produkcyjna Defalin w ŚwiebodzicachHala produkcyjna Defalin w Świebodzicach

MPK Kraków

Wraz z naszym partnerem firmą Elektromontaż Lublin dostarczaliśmy szynoprzewody EG-BS do dystrybucji energii elektrycznej w zajezdni tramwajów MPK Kraków.

MPK Kraków. Szynoprzewód EG-BS.MPK Kraków. Szynoprzewód EG-BS.MPK Kraków. Szynoprzewód EG-BS.

OSM Piątnica

Dla OSM Piątnica wykonaliśmy kompletne wykonanie stacji transformatorowej wewnętrznej wraz z dostawą i montażem transformatorów EG-CR-T 1250kVA w obudowie IP31, dostawą i montażem dwóch rozdzielnic głównych 2000A oraz szynoprzewodów miedzianych EG-BX-E 2000A. Całość obejmowa również przebudowę linii kablowej SN zasilającej transformatory oraz wymianę zabezpieczeń w polach SN.

OSM Piątnica. Szynoprzewód EG-BX-E, transformator EG-CR-T, rozdzielnica nn, montaż.OSM Piątnica. Szynoprzewód EG-BX-E, transformator EG-CR-T, rozdzielnica nn, montaż.OSM Piątnica. Szynoprzewód EG-BX-E, transformator EG-CR-T, rozdzielnica nn, montaż.OSM Piątnica. Szynoprzewód EG-BX-E, transformator EG-CR-T, rozdzielnica nn, montaż.OSM Piątnica. Szynoprzewód EG-BX-E, transformator EG-CR-T, rozdzielnica nn, montaż.

Intermeble Sompolno

W ramach realizacji na inwestycję do nowej hali producenta mebli Intermeble Sompolno, dostarczaliśmy i montowaliśmy 320m szynoprzewodu aluminiowego EG-BX-E 1000A.

Intermeble Sompolno. Szynoprzewód EG-BX-E.Intermeble Sompolno. Szynoprzewód EG-BX-E.Intermeble Sompolno. Szynoprzewód EG-BX-E.Intermeble Sompolno. Szynoprzewód EG-BX-E.

FCA Polska

Jako wyłączony dystrybutor na rynek polski szynoprzewodów firmy Pogliano dostarczaliśmy i montowaliśmy szynoprzewody do rozbudowy zakładu FCA Polska w Bielsku Białej. W ramach dostawy realizowane była rozbudowa szynoprzewodów BX, dostawa i montaż szynoprzewodów BS 630A, dostawa i montaż szynoprzewodów oświetleniowych, oraz dostawa i montaż magistrali 4000A do odzysku energii elektrycznej z testowanych silników.

FCA Polska. Montaż szynoprzewodów EG-BX-E, EG-BS i EG-MB.FCA Polska. Montaż szynoprzewodów EG-BX-E, EG-BS i EG-MB.FCA Polska. Montaż szynoprzewodów EG-BX-E, EG-BS i EG-MB.FCA Polska. Montaż szynoprzewodów EG-BX-E, EG-BS i EG-MB.FCA Polska. Montaż szynoprzewodów EG-BX-E, EG-BS i EG-MB.FCA Polska. Montaż szynoprzewodów EG-BX-E, EG-BS i EG-MB.FCA Polska. Montaż szynoprzewodów EG-BX-E, EG-BS i EG-MB.

PCC Rokita w Brzegu Dolnym

Dla firmy ELEKTROTIM z Wrocławia dostarczaliśmy specjalne szynoprzewody EG-BX-R IP68 1600A. Całość zasilana była od stacji transformatorowej do rozdzielnic głównych w wydzielonym pomieszczeniu. Szynoprzewody były montowane na specjalnie do tego przygotowanej kaskadzie.

PCC Rokita w Brzegu Dolnym. Szynoprzewód EG-BX-R IP68.PCC Rokita w Brzegu Dolnym. Szynoprzewód EG-BX-R IP68.PCC Rokita w Brzegu Dolnym. Szynoprzewód EG-BX-R IP68.PCC Rokita w Brzegu Dolnym. Szynoprzewód EG-BX-R IP68.PCC Rokita w Brzegu Dolnym. Szynoprzewód EG-BX-R IP68.PCC Rokita w Brzegu Dolnym. Szynoprzewód EG-BX-R IP68.PCC Rokita w Brzegu Dolnym. Szynoprzewód EG-BX-R IP68.PCC Rokita w Brzegu Dolnym. Szynoprzewód EG-BX-R IP68.

MPWiK Marymont w Warszawie

Dla firmy ELKAB z Warszawy dostarczaliśmy specjalne szynoprzewody wodoodporne EG-BX-R o prądzie 2500A i przewodnikach miedzianych. Całość instalacji była montowana w specjalnych kanałach do tego przeznaczonych.

MPWiK Marymont w Warszawie. Szynoprzewód EG-BX-R IP68.MPWiK Marymont w Warszawie. Szynoprzewód EG-BX-R IP68.MPWiK Marymont w Warszawie. Szynoprzewód EG-BX-R IP68.MPWiK Marymont w Warszawie. Szynoprzewód EG-BX-R IP68.MPWiK Marymont w Warszawie. Szynoprzewód EG-BX-R IP68.MPWiK Marymont w Warszawie. Szynoprzewód EG-BX-R IP68.MPWiK Marymont w Warszawie. Szynoprzewód EG-BX-R IP68.MPWiK Marymont w Warszawie. Szynoprzewód EG-BX-R IP68.MPWiK Marymont w Warszawie. Szynoprzewód EG-BX-R IP68.MPWiK Marymont w Warszawie. Szynoprzewód EG-BX-R IP68.MPWiK Marymont w Warszawie. Szynoprzewód EG-BX-R IP68.MPWiK Marymont w Warszawie. Szynoprzewód EG-BX-R IP68.

Gestamp Polska we Wrześni k. Poznania

Firma Aldesa Construcciones Polska zleciła nam dostawę i montaż szynoprzewodów miedzianych dla Gestamp Polska. W naszym zakresie była dostawa i montaż szynoprzewodu miedzianego EG-BX-E 3200A do transformatora oraz dostawa i montaż 149 metrów szynoprzewodu miedzianego 2000A na hali wraz z dostawą kaset odpływowych. Szynoprzewody posiadały niestandardowe rozwiązanie poprzez zastsowoanie podwójnego przewodu neutralnego.

Gestamp Polska we Wrześni k. Poznania. Szynoprzewód EG-BX-E 2000A.Gestamp Polska we Wrześni k. Poznania. Szynoprzewód EG-BX-E 2000A i 3200A.Gestamp Polska we Wrześni k. Poznania. Szynoprzewód EG-BX-E 2000A i 3200A.Gestamp Polska we Wrześni k. Poznania. Szynoprzewód EG-BX-E 2000A.Gestamp Polska we Wrześni k. Poznania. Szynoprzewód EG-BX-E 2000A.Gestamp Polska we Wrześni k. Poznania. Szynoprzewód EG-BX-E 2000A.

Gonvarri Polska we Wrześni k. Poznania

Dla firmy Amwin z Wielkopolski mieliśmy zaszczyt wykonać dystrybucję energii elektrycznej dla Gonvarri Polska. Całość realizowana była na 8m pomoście, gdzie nasz serwis musiał zachować szczególne zabezpieczenia BHP do pracy na wysokościach. W ramach dostawy i montażu była dostawa pola zasilającego 2000A, oraz szynoprzewodu EG-BX-E 2000A na hali wraz z kasetami odpływowymi.

Gonvarri Polska we Wrześni k. Poznania. Szynoprzewód EG-BX-E 2000A.Gonvarri Polska we Wrześni k. Poznania. Szynoprzewód EG-BX-E 2000A.Gonvarri Polska we Wrześni k. Poznania. Szynoprzewód EG-BX-E 2000A.

Hala produkcyjna Filigran w Herbach

Dostawa i montaż rozdzielnicy głównej na hali, dostawa i montaż szynoprzewodu dystrybucyjnego EG-BX-E wraz z kasetami oraz trójnikiem pozwalającym na jednoczesne zasilanie nowej i istniejącej hali.

Hala produkcyjna Filigran w Herbach. Montaż szynoprzewodu EG-BX-E 2000A.Hala produkcyjna Filigran w Herbach. Montaż szynoprzewodu EG-BX-E 2000A.Hala produkcyjna Filigran w Herbach. Szynoprzewód dystrybucyjny EG-BX-E 2000A.Hala produkcyjna Filigran w Herbach. Szynoprzewód dystrybucyjny EG-BX-E-2000-A.Hala produkcyjna Filigran w Herbach. Szynoprzewód dystrybucyjny EG-BX-E-2000-A.

Marflex Maillis w Karczewie

Wykonanie kompletnej instalacji zasilania technologii dla firmy Marflex Mailis w Karczewie, dostawa transformatora 2500kVA, szynoprzewodu EG-BX-E od transformatora do rozdzielnicy głównej 4000A, rozdzielnicy głównej 4000A, szynoprzewodu dystrybucyjnego 4000A oraz kaset odpływowych. Całość wykonana i zmontowana przez serwis EG System.

Marflex Maillis w Karczewie. Szynoprzewód EG-BX-E 4000A.Marflex Maillis w Karczewie. Most szynowy EG-BX-E 4000A.Marflex Maillis w Karczewie. Szynoprzewód EG-BX-E 4000A.Marflex Maillis w Karczewie. Most szynowy EG-BX-E 4000A.Marflex Maillis w Karczewie. Most szynowy EG-BX-E 4000A.Marflex Maillis w Karczewie. Szynoprzewód dystrybucyjny EG-BX-E 4000A.Marflex Maillis w Karczewie. Szynoprzewód dystrybucyjny EG-BX-E 4000A.Marflex Maillis w Karczewie. Szynoprzewód dystrybucyjny EG-BX-E 4000A.

Spalarnia Odpadów w Poznaniu

Dostawa szynoprzewodów miedzianych EG-BX-E IP55 do transforamtorów. Całość zabudowana w specjalnych kontenerach dostarczanych przez firmę Elsta Wieliczka na obiekt. Rozdzielnice w kontenerach łączone poprzez specjalne szynoprzewody wodoodporne IP68 EG-BX-R.

Spalarnia Odpadów w Poznaniu. Szynoprzewód EG-BX-R IP68 4000A.Spalarnia Odpadów w Poznaniu. Szynoprzewód EG-BX-R IP68 4000A.Spalarnia Odpadów w Poznaniu. Szynoprzewód EG-BX-R IP68 4000A.

Hala produkcyjna Spółdzielni Inwalidów "Przyjaźń" w Słupcy

Dostawa i montaż stacji dwu-transformatorowej wraz z rozdzielnicami SN, transformatorami, rozdzielnicami nN, szynoprzewodami na hali, kasetami odpływowymi. Dodatkowo wykonanie linii kablowej SN od istniejącego złącza, wymianę istniejącej rozdzielnicy SN wraz ze wszystkimi odbiorami w Zakładzie Energetycznym.

Hala produkcyjna Spółdzielni Inwalidów "Przyjaźń" w Słupcy. Dostawa i montaż stacji kontenerowejHala produkcyjna Spółdzielni Inwalidów "Przyjaźń" w Słupcy. Montaż szynoprzewodu EG-BX-E 1000A.Hala produkcyjna Spółdzielni Inwalidów "Przyjaźń" w Słupcy. Montaż szynoprzewodu EG-BX-E 1000A.Hala produkcyjna Spółdzielni Inwalidów "Przyjaźń" w Słupcy. Montaż szynoprzewodu EG-BX-E 1000A.Hala produkcyjna Spółdzielni Inwalidów "Przyjaźń" w Słupcy. Montaż szynoprzewodu EG-BX-E 1000A.

Zakład produkcyjny Euro Doner w Zdunach

Dla zakładu produkcyjnego w Zdunach dostarczaliśmy kompletną instalację silnoprądową. Od rozdzielnicy SN, po transformatory EG-CR-T, szynoprzewody EG-BX-E do transformatorów i jako główne zasilanie, rozdzielnicą główną niskiego napięcia. Szynoprzewody EG-BS do dystrybucji energii elektrycznej na obiekcie, rozdzielnice oddziałowe niskiego napięcia. Kolejnym etapem była dostawa dwóch agregatów prądotwórczych o łącznej mocy 1264 kVA.

Zakład produkcyjny Euro Doner w Zdunach. Szynoprzewód EG-BX-E 1600A.Zakład produkcyjny Euro Doner w Zdunach. Szynoprzewód EG-BX-E 2000A.Zakład produkcyjna Euro Doner w Zdunach. Szynoprzewody EG-BX-E 1600A.Zakład produkcyjna Euro Doner w Zdunach. Szynoprzewody EG-BX-E 1600A.

Azoty Puławy - Grupa Azoty

Dostawa i montaż szynoprzewodów EG-BX-E 4000A oraz dostawa i montaż dwóch transformatorów EG-CR-T 2500kVA wraz z wymuszonym system chłodzenia BARRA3600. Całość montażu realizowana w trzy dni robocze wraz z pomiarami i uruchomieniem.

Azoty Puławy - Grupa Azoty. Montaż szynoprzewodu EG-BX-E 4000A.Azoty Puławy - Grupa Azoty. Montaż szynoprzewodu EG-BX-E 4000A.Azoty Puławy - Grupa Azoty. Dostawa transformatorów EG-CR-T-2500-17-S.Azoty Puławy - Grupa Azoty. Dostawa i montaż transformatorów EG-CR-T-2500-17-S.Azoty Puławy - Grupa Azoty. Dostawa i montaż transformatorów EG-CR-T-2500-17-S.

Dozamel Wrocław

Wykonanie zasilania odbiorników szynoprzewodem EG-BX-E-2500A-AL., 2500A, (3P+N+PE), w obudowie aluminiowej w hali A2, na terenie firmy Dozamel Sp. z o.o. przy ul. Fabrycznej 10 we Wrocławiu. Wraz z montażem kaset oraz podłączeniem do istniejących odbiorów.

Dozamel Wrocław. Obmiar do projektu szynoprzewodów EG-BX-E.Dozamel Wrocław. Obmiar do projektu szynoprzewodów EG-BX-E.

Pozostałe: obmiary, przeglądy...

Nadzór nad montażem szynoprzewodów EG-BX-E.Nadzór nad montażem szynoprzewodów EG-BX-E.Obmiar do projektu szynoprzewodów EG-BX-E.Szynoprzewód EG-BX-R IP68.Przeglądy okresowe instalacji silnoprądowych.Transformator suchy żywiczny EG-CR-T-1000-17-S.
 • City Meble Łódź

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny
  1000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 1 szt.

 • KAUFLAND Lublin

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny
  800 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-800-17 | 1 szt.

 • Bacówka Rajbrot

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator olejowy
  800 kVA 20/0,4kV EG-HTO-800-17 | 1 szt.

 • Uniglass Łomza

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny
  2500kVA 15/0,4kV EG-CR-T-2500-17 | 1 szt.
  SEG—BX-E 4000A
  EG—BX-E 4000A
  EG—BX-E 3200A
  EG—BX-E 3200A

 • LHOIST GÓRAŻDŻE

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny
  2500kVA 15/0,4kV EG-CR-T-2500-17 | 1 szt.

 • VEKA SKIERNIEWICE

  SEG—BX-E 4000A<
  EG-BX-E 1600A

 • Gospodarstwo Rolne Hodowla Drobiu Sawin

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny
  1000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 1 szt.

 • Keller - Ozarów Mazowiecki

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny
  250 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0250-17 | 1 szt.

 • Masterpress - Białystok

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1600-17 | 1 szt.

 • Energop - Sochaczew

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 1 szt.

 • ZPU Automex - Częstochowa

  Szynoprzewód EG-MB
  Szynoprzewody EG-MB 63A
  Szynoprzewody EG-MB 100A
  Szynoprzewód EG-BS
  Szynoprzewody EG-BS 250A
  Szynoprzewód EG-BLP
  Szynoprzewody EG-BLP 25A
  Szynoprzewody EG-MP 160A

 • GPI Poland Sp. z o.o. - Skarbimierz

  Szynoprzewód EG-BS
  Szynoprzewody EG-BS 250A
  Szynoprzewody EG-BS 320A
  Szynoprzewody EG-BS 500A
  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-800-17 | 1 szt.

 • Demex - Zabrze

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  400 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-400-17 | 1 szt.

 • Autoneum Poland - Nowogard

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 2 szt.

 • ATI ZKM Forging Sp z o.o. - Stalowa Wola

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 3200A
  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2000 kVA 6/0,4 KV EG-CR-T-2000 | 2 szt.

 • Wosana - Andrychów

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1600-17 | 1 szt.

 • Posejdon - Szczecin

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 4000A
  Szynoprzewody EG-BX-E 1600A
  Szynoprzewody EG-BX-E 1000A

 • Azis - Wodzisław Śląski

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 6,3/0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 2 szt.

 • Jurajska Sp. z o.o. - Postęp

  Transformator olejowy EG-HTO
  Transformator olejowy EG
  1000 kVA 15.75/0,42kV EG-HTO-1000-17 | 1 szt.

 • ZELAN - Nakło nad Notecią

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-630-17 | 1 szt.

 • Jednostka wojskowa - Warszawa

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 1600A

 • Stacja Uzdatniania Wody „Praga” - Warszawa

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  4000 kVA 15.75/6.3kV EG-CR-T-4000-17 | 1 szt.
  2500 kVA 15.75/6.3kV EG-CR-T-2500 | 2 szt.
  630 kVA 15.75/0.4kV EG-CR-T-630 | 2 szt.

 • Recykl Organizacja Odzysku S.A. - Śrem

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 4000A AI
  Szynoprzewód EG-BX-E 3200A A
  Szynoprzewód EG-BX-E 1250A A
  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2500 kVA 6/0,4 KV EG-CR-T-2500 | 2 szt.

 • Zremb - Chojnice

  Szynoprzewód EG-BS
  Szynoprzewody EG-BS 320A A

 • ZMK - Ostrów Wielkopolski

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 1600A
  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15/0,4 KV EG-CR-T-1000 | 1 szt.

 • ALPLA - Ostrów Mazowiecka

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 2500A

 • Tenneco - Gliwice

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 4000A AI
  Szynoprzewód EG-BX-E 2500A AI
  Szynoprzewód EG-BX-E 630A A
  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2500 kVA 20/0,4 KV EG-CR-T-2500 | 2 szt.

 • 7R Solution - Sosnowiec

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 20/0.4kV EG-CR-T-800-17 | 1 szt.

 • AMA PROFIL - Radwanice

  Transformator olejowy EG-HTO
  Transformator olejowy EG
  400 kVA 20/0,4kV EG-HTO-400-17 | 1 szt.

 • EUROPHARMA - Rzeplin

  Transformator olejowy EG-HTO
  Transformator olejowy EG
  630 kVA 20/0,4kV EG-HTO-630-17 | 1 szt.

 • Adams Sp. z o.o. - Baranowo

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 15.75/0.4kV EG-CR-T-800-17 | 1 szt.

 • Dramers - Rabowice

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15/0.4kV EG-CR-T-1000-17 | 1 szt.

 • Walcownia metali "DZIEDZICE" - Czechowice-Dziedzice

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  3150 kVA 15/6kV EG-CR-T-3150-17 | 1 szt.

 • Centrum dystrybucji LIDL - Stargard Szczeciński

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2000 kVA 15/0.4kV EG-CR-T-2000-17 | 2 szt.
  2000 kVA 0.4/15kV EG-CR-T-2000-17 | 1 szt.

 • Cukiernia piekarnia Raszczyk - Pasłęk

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  400 kVA 15/0.4kV EG-CR-T-400-17 | 1 szt.

 • Fabryka makaronu Pierino - Wielgolas Brzeziński

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  500 kVA 15/0.4kV EG-CR-T-500-17 | 1 szt.

 • Fabryka papierów higienicznych Filar - Chodecz

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2500 kVA 15/0.4kV EG-CR-T-2500-17 | 2 szt.

 • Kuźnia - Ostrów Wielkopolski

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15.75/0.5-0.5kV A EG-CR-T-1000-17 | 1 szt.

 • BOGUCKI FOLIE - Celestynów

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 1 szt.
  1600 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1600 | 1 szt.

 • BILLA - Grudziądz

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 20/0,4kV EG-CR-T-1250-24 | 1szt.

 • OCZYSZCZALNIA FORDON - Bydgoszcz

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 2szt.

 • HUTA CELSA - Ostrowiec

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  6000 kVA 20/0,72/0,72kV | 1szt.
  5000 kVA 20/0,42/0,42kV | 2szt.

 • REINHOLD - Warszawa

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1600-17 | 1szt.

 • WOLF BRACKA - Warszawa

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1600-17 | 2szt.

 • SOPREMA - Warszawa

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1600-17 | 1szt.

 • SIENNA CENTER - Warszawa

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0800-17 | 1szt.

 • KGHM HUTA MIEDZI - Głogów

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 6/0,5kV | 2 szt.
  1000 kVA 6/0,4kV EG-CR-T-1000-07 | 3 szt.
  630 kVA 6/0,4kV EG-CR-T-0630-07 | 2szt.

 • GIMNAZJUM - Strzeszyn

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  400 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0400-17 | 1 szt.

 • CENTRUM LOGISTYCZNE BSH - Łódź

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1 szt.
  1000 kVA EG-HTO-1000-17 15,75/0,42kV | 1 szt.

 • CUKROWNIA - Dobrzelin

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 1 szt.

 • H.CEGIELSKI - Poznań

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 6/0,4kV EG-CR-T-1250-07 | 1 szt.
  630 kVA 6/0,4kV EG-CR-T-0630-07 | 3 szt.
  1600 kVA 6/0,4kV EG-CR-T-1600-07 | 1 szt.
  1600 kVA 6,3/10-3,33kV | 1 szt.Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 2500A

 • CENTRUM LOGISTYKI I SERWISU - Zamość

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1250-17 | 1 szt.

 • KOPALNIA WĘGLA BRUNATNEGO - Konin

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  400 kVA 6/0,4kV EG-CR-T-0400-07 | 1 szt.

 • AVON - Garwolin

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1250-17 | 1 szt.

 • SKWER MORENA - Gdańsk

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  400 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0400-17 | 1 szt.

 • ERGIS - Wąbrzeźno

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1600-17 | 1 szt.Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 2500A

 • KORONA KIELCE - HALA PRODUKCYJNA - Wieluń

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 2 szt.

 • UNIWERSYTET WARSZAWASKI - Warszawa

  Transformator olejowy EG-HTO
  Transformator olejowy EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-HTO-0630-17 | 2 szt.

 • OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW - Sulejów

  Transformator olejowy EG-HTO
  Transformator olejowy EG
  250 kVA 15/0,4kV EG-HTO-0250-17 | 2 szt.

 • PGE Dystrybucja S.A. - Łódź

  Transformator olejowy EG-HTO
  Transformator olejowy EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-HTO-0630-17 | 2 szt.
  63kVA 15,75/0,42kV EG-HTO-0063-17 | 5 szt.
  160kVA 15,75/0,42kV EG-HTO-0160-17 | 1 szt.

 • PRIM - Mysłowice

  Transformator olejowy EG-HTO
  Transformator olejowy EG
  100 kVA 6/0,4kV EG-HTO-0100-07 | 1 szt.

 • ZPU PRAWDA - Olecko

  Transformator olejowy EG-HTO
  Transformator olejowy EG
  800 kVA 15/0,4kV EG-HTO-0800-17 | 1 szt.

 • CH GALARDIA - Starachowice

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 4 szt.
  1250 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1250-17 | 2 szt.Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BS, EG-BX-E 100A, 250A, 320A, 400A, 2000A

 • POZNAŃSKI PARK NAUKOWO TECHNOLOGICZNY - Poznań

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 2 szt.

 • MARFLEX- M.J. MAILLIS POLAND - Karczew

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2500 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-2500-17 | 1 szt.

 • KIRCHHOFF Polska - Mielec

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-2000-17 1 szt.

 • TELE-FONIKA Kable - Bydgoszcz

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1600-17 | 1 szt.
  800 kVA 6/0,4kV EG-CR-T-0800-07 | 1 szt.

 • ŚLĄSKIE CENTRUM PRZEMYSŁU LOTNICZEGO - Czechowice Dziedzice

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1600-17 | 2 szt.

 • HUTA SZKŁA - Orzesze

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 20/0,4kV EG-CR-T-1600-24 | 1 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 1000A

 • ALUPOL PACKING - Kęty

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 6,3/0,4kV EG-CR-T-1000-07 | 1 szt.

 • FAST FOL - Mława

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 1 szt.

 • KOPALNIA DOLOMITU TRIBAG - Siewierz

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  250 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0250-17 | 1 szt.

 • OKRĘGOWA SPÓŁ. MLECZARSKA - Koło

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15,75/0,4kV EG-CR-T-1600-17 | 1 szt.
  1600 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1600-17 | 1 szt.

 • LEIBER POLAND - Ruda Śląska

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 20-6/0,4kV | 1 szt.

 • SCC POLAND - Jaworzno

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 21/0,42kV EG-CR-T-0630-24 | 1 szt.

 • MPO Sita Lublin S.A. - Lublin

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 10-15/0,4kV | 1 szt.

 • ELEKTROWNIA - Bełchatów

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 6,3/0,4kV EG-CR-T-1000-07 | 1 szt.

 • PARK PRZEMYSŁOWY - Świdnica

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 20/0,4kV EG-CR-T-1250-24 | 1 szt.

 • WIPASZ S.A - Koło

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-2000-17 | 1 szt.

 • WIPASZ S.A - Miedzyrzec

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1600-17 | 1 szt.
  2500 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-2500-17 | 1 szt.

 • MTŁ - Łódź

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1600-17 | 2 szt.
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1 szt.

 • LEROY MERLIN - Puławy

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0800-17 | 1 szt.

 • FABRYKA OBUWIA LEMIGO - Grudziądz

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1250-17 | 1 szt.

 • VAMBRESIA FABRYKA OPAKOWAŃ - Wąbrzeźno

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0800-17 | 1 szt.

 • SZPITAL WOJSKOWY - Kraków

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1 szt.

 • KRAJOWA SPÓŁKA CUKROWA S.A. - Toruń

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 6/0,4kV EG-CR-T-1250-07 | 1 szt.

 • PAN - Instytut Farmakologi - Kraków

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0800-17 | 1 szt.

 • VISSCHER CARAVELLE POLAND - Grudziądź

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1 szt.

 • SANTE - Sobolew

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1600-17 | 1 szt.

 • DRUK PAK - Aleksandrów Kujawski

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0800-17 | 1 szt.

 • ZIELONA BUDKA Sp. z o.o. - Mielec

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1600-17 | 1 szt.

 • F.H.U. EKO-SZKŁO-DREW - Mielec

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 1 szt.

 • MTG - Gdańsk

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-2000-17 | 2szt.

 • POLITECHNIKA WROCŁAWSKA - Budynek B-1 - Wrocław

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 21/0,42kV EG-CR-T-0800-24 | 2 szt.

 • OLEOFARM - Wrocław

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 21/0,4kV EG-CR-T-1250-24 | 1 szt.

 • FORTEC Sp. z o.o. - Zamysłów

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 15,75/0,42kV EG-CR-T-0800-17 | 1 szt.

 • ELEKTROWNIA WIATROWA - Pątnów

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 1 szt.

 • KWK Mysłowice - Wesoła

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 6/0,5kV | 1 szt.

 • CENTRUM PULMONOLOGICZNE - Wałbrzych

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 21-10/0,42kV | 1 szt.
  1000 kVA 21/0,42kV EG-CR-T-1000-24 | 1 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 1600A

 • KAUFLAND - Ostrów Mazowiecka

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0800-17 | 1 szt.

 • BIOGAZOWNIA - Klementowice

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15,75/0,42kV EG-CR-T-1000-17 | 1 szt.

 • CEDROB - Ujazdówek

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0800-17 | 2 szt.

 • KAUFLAND- Dzierżoniów

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 20/0,4kV EG-CR-T-3150-24 | 1 szt.

 • GALERIA BRWINÓW - Brwinów

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 1 szt.

 • EUROIMPLANT - Kajetany

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 1 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 1600A

 • FRITO LAY - Warszawa

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 15,75/0,4kV EG-CR-T-0800-17 | 1 szt.

 • MONDI BAGS MIELEC Sp. z o.o. - Mielec

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 2 szt.

 • WOJEWÓDZKI SPECJALISTYCZNY SZPITAL DZIECIĘCY - Olsztyn

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 1 szt.

 • GDAŃSKI PARK NAUKOWO TECHNOLOGICZNY - Gdańsk

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1600-17 | 1 szt.

 • SALON BMW - Poznań

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1 szt.

 • KOPALNIA HALEMBA - Ruda Śląska

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 6/0,4kV EG-CR-T-1600-07 | 2 szt.

 • SZKOŁA GŁÓWNA GOSPORDARSTWA WIEJSKIEGO - Warszawa

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15 /0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 1 szt.

 • BIO CONCEPT - Biłgoraj

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1600-17 | 2 szt.

 • Poszukiwania Nafty i Gazu NAFTA Sp. z o.o. - Piła

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 15,75-21/0,42kV | 2 szt.

 • MOKOTÓW PLAZA II - Warszawa

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1 szt.
  1250 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1250-17 | 1 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 2500A

 • KOSCHEM KSEL ADAMUS Sp. J. - Węgorzyno

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 1 szt.

 • GRUPA KĘTY S.A. - Kęty

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 6,3/0,4kV EG-CR-T-1600-07 | 2 szt.

 • SALAG - Suwałki

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 20/0,4kV EG-CR-T-1000-24 | 1 szt.

 • ALFA CENTRUM - Gdańsk

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1250-17 | 1 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 2000A

 • DRUKARNIA TOTEM - Szczecin

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1 szt.

 • KAUFLAND - Pisz

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1 szt.

 • KAUFLAND - Rydułtowy

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1 szt.

 • TRW AUTOMOTIVE - Gliwice

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 20/0,4kV EG-CR-T-1250-24 | 1 szt.

 • PINI HAMBURGER - Kutno

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  3150 kVA 15,75/0,4kV EG-CR-T-3150-17 | 2 szt.

 • P.P.H.U KŁODA - Bestwinka

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1600-17 | 1 szt.

 • FROHMASCO - Chociwel

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  500 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0500-17 | 1 szt.

 • SANGROW - Samborzec

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  400 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0400-17 | 1 szt.
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1 szt.

 • OLMET - Tarnowskie Góryw

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2000 kVA 20/0,4kV EG-CR-T-2000-24 | 2 szt.

 • CENTRUM LABORATORYJNE NAUK PRZYRODNICZYCH UKSW - Warszawa

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 6/0,4kV EG-CR-T-1600-07 | 1 szt.

 • ViRTU - Zawiercie

  Transformator olejowy EG-HTO
  Transformator olejowy EG
  800 kVA 15/0,4kV EG-HTO-0800-17 | 1 szt.

 • MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARSKI KOMUNALNEJ - Krosno

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1600-17 | 2 szt.

 • EUROPEJSKI PARK AKTYWNEJREHABILITACJI - Bydgoszcz

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15,75/0,42kV EG-CR-T-1600-17 | 2 szt.

 • OBI - Piotrków Trybunalski

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15,75/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1 szt.

 • OBI - Wojtówka

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0800-17 | 1 szt.

 • WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO - Sosnowiec

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 6/0,4kV EG-CR-T-0800-07 | 1 szt.

 • MIEJSKI SZPITAL ZESPOLONY - Olsztyn

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 15,75/0,42kV EG-CR-T-0800-17 | 1 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 2000A

 • REMONDIS - Szczecin

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 15,75/0,42kV EG-CR-T-0800-17 | 2 szt.

 • YETICO - Olsztyn

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  400 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0400-17 | 1 szt.

 • ANIMEX FOODS - Ełk

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0800-17 | 1 szt.

 • FLEXLINK - Plewiska

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0800-17 | 1 szt.

 • KATOWICKIE CENTRUM BIZNES - Katowice

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 20/0,4kV EG-CR-T-0800-24 | 2 szt.

 • KAUFLAND - Ostrowiec Świętokrzyski

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0800-17 | 1 szt.

 • CENTRUM ZDROWIA DZIECKA - Warszawa

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1250-17 | 2 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 2000A

 • AGATA MEBLE - Gdańsk

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 1szt.

 • DECATHLON - Mikołów

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  400 kVA 20/0,4kV EG-CR-T-0400-24 | 1szt.

 • PPG Polifarb - Cieszyn

  Transformator olejowy EG-HTO
  Transformator olejowy EG
  1000 kVA 15/0,4kV EG-HTO-1000-17 | 2 szt.

 • POMPOWNIA GŁĘBINOWA Niwka-Modrzejów - Sosnowiec

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  3800 kVA 21/6,3kV 1szt.

 • STOK DĘBOWCA - Bielsko-Biała

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15,75/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1szt.

 • F.P.U.H RYSTAL - Bochnia

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1250-17 | 1szt.

 • DECATHLON - Białystok

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  400 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0400-17 | 1szt.

 • GALERIA MOKOTÓW - Warszawa

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-2000-17 | 2szt.

 • SCO-PAK - Włodawa

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  4000 kVA 15,75/6,3kV 1szt.

 • BIAŁOSTOCKI PARK NAUKOWO TECHNOLOGICZNY - Białystok

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1600-17 | 1szt.

 • KAUFLAND - Bytom

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 6/0,4kV EG-CR-T-0800-07 | 1szt.

 • KAUFLAND - Ząbkowice Śląskie

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 21/0,4kV EG-CR-T-0630-24 | 1szt.

 • KAMPUS UNIWERSYTETU - Białystok

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15,75/0,42kV EG-CR-T-1000-17 | 1szt.

 • BOSCH - Łódź

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15,75/0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 2szt.

 • KAUFLAND - Wyszków

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1szt.

 • AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH - Łódź

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0800-17 | 1szt.

 • Budynek biurowo-szkolny ZMPG i Szkoły Morskiej - Gdynia

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1szt.

 • STACJA UZDATNIANIA WODY - Jaworzno

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 21/0,4kV EG-CR-T-0630-24 | 2szt.

 • STARGUM - Stargard Szczeciński

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA | 1szt.
  2000 kVA | 1szt.

 • PLATINIUM - Warszawa

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 1szt.

 • KAUFLAND - Częstochowa

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15,75/0,42kV EG-CR-T-1000-17 | 1szt.

 • DYRUP - Ostrów Wielkopolski

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2500 kVA 15,75/0,42kV EG-CR-T-2500-17 | 1szt.

 • HOTEL REZYDENT - Sopot

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  150 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0150-17 | 1szt.

 • POMORSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA - Gdynia

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1600-17 | 2szt.

 • IKEA - Poznań

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1250-17 | 2szt.

 • CH ZAŁĘŻE - Załęże

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 20-6/0,4kV | 1szt.

 • CH MISTRZA JANA - Węgrów

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15,75/0,42kV EG-CR-T-0630-17 | 1szt.

 • KAUFLAND - Ruda Śląska

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 20-6/0,4kV | 1szt.

 • OBI - Kraków

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV | 1szt.

 • PARK HANDLOWY - Grudziądz

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0800-17 | 1szt.

 • KAUFLAND - Radom

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 15,75/0,4kV EG-CR-T-0800-17 | 1szt.

 • KAUFLAND - Garwolin

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1szt.

 • IZBA SKARBOWA - Wrocław

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 12/0,4kV | 1szt.

 • PLAST-BOX S.A. - Słupsk

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 1szt.

 • GEBRUEDER PEITZ - Żory

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2000 kVA 20/0,4kV EG-CR-T-2000-24 | 2szt.

 • PPL LOT - Warszawa

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1600-17 | 2szt.

 • KAUFLAND - Chrzanów

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1szt.

 • UNIWERSYTET WROCŁAWSKI - Wrocław

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 21/0,4kV EG-CR-T-0630-24 | 3szt.
  400 kVA 21/0,4kV EG-CR-T-0400-24 | 1szt.

 • BOLERO OFFICE POINT - Warszawa

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 1szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 800A, 1600A

 • MAGAZYN WYSOKIEGO SKŁADOWANIA - Gdynia

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 2szt.
  1000 kVA 15,75/0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 2szt.

 • STACJA UZDATNIANIA WODY - Łabędy

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 6,3/0,4kV EG-CR-T-1000-07 | 2szt.

 • HAMILTON - Wrocław

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 20/0,4kV EG-CR-T-1600-24 | 1szt.

 • KAUFLAND - Żagań

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 20/6,3kV | 1szt.

 • KAUFLAND - Łódź

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1szt.

 • KAUFLAND - Dąbrowa Górnicza

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 6/0,4kV EG-CR-T-0630-07 | 1szt.

 • DOOSAN BABCOCK ENERGY POLSKA - Rybnik

  Transformator olejowy EG-HTO
  Transformator olejowy EG
  1000 kVA 6/0,4kV EG-HTO-1000-17 | 2szt.

 • POLFUR - Dąbroszyn

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1szt.

 • KAUFLAND - Olsztyn

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1szt.

 • RESTAURACJA TEQUILA - Rumia

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  400 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0400-17 | 1szt.

 • GALERIA BURSZTYNOWA - Ostrołęka

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 2szt.

 • CH STOP SHOP - Mława

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  400 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0400-17 | 1szt.

 • ZAKŁADY CHEMICZNE ZŁOTNIKI - Wrocław

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 20/0,4kV EG-CR-T-1600-24 | 2szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 4000A

 • ZAKŁAD FRITZ HANSEN - Rawicz

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0800-17 | 1szt.

 • FARM EQUIPMENT INTERNATIONAL - Karsko

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 15,75/0,4kV EG-CR-T-1250-17 | 1 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 1250A, 2000A

 • MONDELEZ POLSKA S.A. - Jankowice

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-2000-17 | 2 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 3200A

 • KAUFLAND - Gryfice

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1 szt.

 • FUTREX - Żdżary

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15,75/0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 2 szt.

 • EUREN - Dąbrowa Górnicza

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 20/0,4kV EG-CR-T-0630-24 | 1 szt.

 • TERMETAL - Piła

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-2000-17 | 1 szt.
  1250 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1250-17 | 1 szt.

 • MARCEDO CENTER - Kutno

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 15,75/0,42kV EG-CR-T-0800-17 | 1 szt.

 • EXALO - Kraków

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 0,6/0,48-0,4kV | 1 szt.

 • GRUPA OSCAR - Tomaszów Lubelski

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 15,75/0,42kV EG-CR-T-0800-17 | 2 szt.

 • MASTAL- Stalowa Wola

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1250-17 | 2 szt.

 • LEROY MERLIN - Gliwice

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  400 kVA 21/0,4kV EG-CR-T-0400-24 | 1 szt.

 • FORMIKA - Raszyn

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2000 kVA 15,75/0,4kV EG-CR-T-2000-17 | 1 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 1600A, 3200A

 • FORMIKA - Parzniew

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 1600A, 2500A
  Szynoprzewody EG-BX-E 1600ATransformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15,75/0,4kV EG-CR-T-1600 | 1 szt.

 • ALTEAMS - Lębork

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1250-17 | 2 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 2000A, 2500A

 • SM MLEKOVITA - Trzebownisko

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0800-17 | 2 szt.

 • GTC GLOBIS - Wrocław

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2000 kVA 21/0,42kV EG-CR-T-2000-24 | 1 szt.

 • COMMERCIAL INVESTMENT - Myszków

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1600-17 | 1 szt.
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1 szt.

 • OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW - Czechowice-Dziedzice

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 6/0,4kV EG-CR-T-1000-07 | 2 szt.

 • MAGAZYN ŚRUTY I ZBÓŻ - Gdynia

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1250-17 | 2 szt.

 • OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW KUJAWY - Kraków

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1600-17 | 2 szt.

 • GALERIA METROPOLIA - Gdańsk

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0800-17 | 2 szt.

 • PARK NAUKOWO-TECHNOLOGICZNY POMERANIA - Szczecin

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15,75/0,42kV EG-CR-T-1600-17 | 2 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 800A, 1600A, 2500A

 • MONDELEZ POLSKA S.A. - Płońsk

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1600-17 | 1 szt.

 • FABRYKA HANIL - Ustroń

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 1 szt.

 • ZBA INNOWACJE - Płock

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 6,3/0,4kV EG-CR-T-1250-07 | 1 szt.

 • PORTICO OFFICE BUILDING - Warszawa

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15,75/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 1600A

 • KAUFLAND - Polkowice

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 20/0,4kV EG-CR-T-0630-24 | 1 szt.

 • PROLOGIS PARK SZCZECIN - Łozienica

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1 szt.

 • MONDI PACKAGING WARSZAWA - Mszczonów

  Transformator olejowy EG-HTO
  Transformator olejowy EG
  1600 kVA 15/0,4kV EG-HTO-1600-17 | 1 szt.

 • EURO DONER POLAND - Zduny

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 2 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EB-BS, EG-BX-E 400A, 630A, 1600A

 • ZAKŁADY ENERGETYKI CIEPLNEJ - Katowice

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 6/0,4kV EG-CR-T-0800-07 | 2 szt.

 • DRUKARNIA - Łapy

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0800-17 | 1 szt.

 • COM-40 - Ociąż

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1600-17 | 1 szt.

 • KAUFLAND - Krosno

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15,75/0,42kV EG-CR-T-0630-17 | 1 szt.

 • CENTRUM ONKOLOGII ZIEMI LUBELSKIEJ - Lublin

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2500 kVA 15,75/0,4kV EG-CR-T-2500-17 | 2 szt.
  1600 kVA 15,75/0,4kV EG-CR-T-1600-17 | 2 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 1600A, 3200A, 4000A

 • ZAKŁAD RECYKLINGU ODPADÓW OPAKOWANIOWYCH - Toruń

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 6,3/0,4kV EG-CR-T-1250-07 | 2 szt.
  1250 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1250-17 | 1 szt.

 • WSK PZL-RZESZÓW – Rzeszów

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 6/0,4kV EG-CR-T-1000-07 | 1 szt.
  1600 kVA 6/0,4kV EG-CR-T-1600-07 | 6 szt.

 • VENDO PARK – Nysa

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 15/0,42kV EG-CR-T-0800-17 | 1 szt.

 • KAUFLAND – Gostynin

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1 szt.

 • DECATHLON - Bytom

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  400 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0400-17 | 1 szt.

 • ZAKŁAD ODMETANOWANIA KOPALŃ – Jastrzębie-Zdrój

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 21/0,4kV EG-CR-T-1600-24 | 1 szt.

 • COM-40 – Nowe Skalmierzyce

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 1 szt.

 • GLIWICKIE ZAKŁADY URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH – Gliwice

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 6/0,4kV EG-HTO-0800-07 | 2 szt.

 • SPONCEL – Kleszczów

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2000kVA 30/0,4kV | 2 szt.

 • CH ŚWINOUJŚCIE – Świnoujście

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 15/0,4 kV EG-CR-T-1250-17 | 2 szt.

 • INLINE POLSKA – Murowana Goślina

  Transformator olejowy EG-HTO
  Transformator olejowy EG
  1250 kVA 15/0,4kV EG-HTO-1250-17 | 1 szt.

 • ZAKŁAD ODZYSKU ENERGII ZEZMIESZANYCH ODPADÓWOPAKOWANIOWYCH – Starachowice

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 6,3/0,4kV EG-CR-T-1250-07 | 2 szt.

 • ZAKŁAD ODZYSKU ENERGII ZEZMIESZANYCH ODPADÓWOPAKOWANIOWYCH – Pionki

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 6,3/0,4kV EG-CR-T-1250-07 | 2 szt.

 • PW WAGANIEC – Waganiec

  Transformator olejowy EG-HTO
  Transformator olejowy EG
  400 kVA 20/0,4kV EG-HTO-0400-24 | 1 szt.

 • WYRÓB ARTYKUŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH – Straszęcin

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1 szt.

 • URZĄD KONTROLI SKARBOWEJ - Warszawa

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15,75/0,42kV EG-CR-T-1000-17 | 2 szt

 • PRZEDSIĘBIORSTWO GÓRNICZE SILESIA – Czechowice-Dziedzice

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 6/0,4kV EG-CR-T-0630-07 | 1 szt.

 • ABB STACJA PRÓB TRANSFORMATORÓW MOCY – Łódź

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  3110 kVA 11-6,35/0,36kV | 3 szt.
  3875 kVA 6,3/0,4kV EG-CR-T-3875-07 | 1 szt.

 • KAUFLAND – Warszawa

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1 szt.

 • PINI POLONIA UNO – Kutno

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2500 kVA 15,75/0,4kV EG-CR-T-2500-17 | 4 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 4000A, 5000A

 • ZAKŁADY WAPIENNICZE LHOIST S.A.– Tarnów Opolski

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15,75/0,42kV EG-CR-T-1600-17| 1 szt.

 • PLAST TEAM - Słupsk

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0800-17 | 1 szt.

 • IKEA INDUSTRY – Konstantynów Łódzki

  Transformator olejowy EG-HTO
  Transformator olejowy EG
  1000 kVA 15,75/0,42kV EG-HTO-1000-17 | 1 szt.

 • DRUKPOL – Nowy Dwór Mazowiecki

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1250-17 | 2 szt.

 • ZAKŁAD GÓRNICZY SOBIESKI – Jaworzno

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 6/0,4kV EG-CR-T-1600-07 | 1 szt.

 • SERWEROWNIA ETOP – Warszawa

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1000-17 | 1 szt.

 • KAUFLAND – Kamienna Góra

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 21/0,4kV EG-CR-T-0630-24 | 1 szt.

 • CENTRUM HANDLOWE – Kamienna Góra

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 21/0,4kV EG-CR-T-0630-24 | 1 szt.

 • HUTA SZKŁA OWENS ILLINOIS – Jarosław

  Transformator olejowy EG-HTO
  Transformator olejowy EG
  1600 kVA 15/6kV | 1 szt.

 • FABRYKA MASZYN GÓRNICZYCH NIWKA – Sosnowiec

  Transformator olejowy EG-HTO
  Transformator olejowy EG
  400 kVA 20/0,4kV EG-HTO-0400-24 | 2 szt.

 • FINAL S.A. – Dąbrowa Górnicza

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 21/0,4kV EG-CR-T-1600-24 | 1 szt.

 • EKO-OKNA – Kornice

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 15,75/0,42kV EG-CR-T-1250-17 | 1 szt.
  800 kVA 15,75/0,42kV EG-CR-T-0800-17 | 1 szt.
  800 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0800 | 1 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BS, EG-BX-E 800A, 1250A, 2000A

 • KOPALNIA I PRAŻALNIA DOLOMITU ŻELATOWA S. A. – Chrzanów

  Transformator olejowy EG-HTO
  Transformator olejowy EG
  1600 kVA 15/6kV 1 szt.
  630 kVA 6/0,4kV EG-HTO-0630-07 | 1 szt.

 • AZOTY PUŁAWY – Puławy

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2500 kVA 6/0,4kV EG-CR-T-2500-07 | 2 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 4000A

 • PROLOGIS GOLENIÓW – Goleniów

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1 szt.

 • ANDREW PRODUKCJA DRZEWNA – Raba Niżna

  Transformator olejowy EG-HTO
  Transformator olejowy EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-HTO-0630-17 | 1 szt.

 • BIUROWIEC K9 – Poznań

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  400 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0400-17 | 1 szt.

 • KAUFLAND - Szczecin

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1 szt.

 • OSIEDLE MIESZKANIOWE - Rybnik

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  250 kVA 20/0,4kV EG-CR-T-0250-24 | 1 szt.

 • POLITECHNIKA WROCŁAWSKA TECHNOPOLIS - Wrocław

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 20/0,42kV EG-CR-T-0800-24 | 1 szt.

 • Hala SILESIA - Będzin

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 20/0,4kV EG-CR-T-1600-24 | 3 szt.
  1250 kVA 20/0,4kV EG-CR-T-1250 | 1 szt.

 • OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW - Goczałkowice-Zdrój

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  6300 kVA 21/6,3kV EG-CR-T-6300-24 | 1szt.

 • WIPASZ - Międzyrzec Podlaski

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2500 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-2500-17 | 1 szt.

 • ELSTA – Wieliczka

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2500 kVA 11/0,4kV | 2 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 2500A, 3200A, 5000A

 • BIUROWIEC KAUFLAND POLSKA – Kraśnik

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2500 kVA 21/0,4kV EG-CR-T-2500-24 |1 szt.

 • EDF – Toruń

  Transformator olejowy EG-HTO
  Transformator olejowy EG
  1600 kVA 6/0,4kV EG-HTO-1600-07 | 2 szt.

 • GOSPODARSTWO ROLNE – Koźmin Wlkp.

  Transformator olejowy EG-HTO
  Transformator olejowy EG
  1000 kVA 15/0,4kV EG-HTO-1000-17 | 1 szt.

 • KAUFLAND - Rybnik

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 20/0,4kV EG-CR-T-0630-24 | 1 szt.

 • KAUFLAND - Grójec

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1 szt.

 • KAUFLAND - Koszalin

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630-17 | 1 szt.

 • REXEL - Poznań

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  250 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0250-17 | 1 szt.

 • PANATTONI - Gliwice

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2000 kVA 21/0,42kV EG-CR-T-2000-24 | 1 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BS, EG-BX-E 250A, 630A, 1250A, 3200A

 • ELSTA – Wieliczka (Peterborough, Anglia)

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2500 kVA 11/0,4kV w obudowie IP31 EG-CR-T-2500 | 1 szt.

 • PRAGMA TRADE - Tarnowskie Góry

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 1600A

 • BUDYNEK BIUROWY NORDICA - Gdańsk

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 2000A

 • STALMECH - Nowa Biała

  Szynoprzewód EG-BS
  Szynoprzewody EG-BS 400A

 • FORM-PLAST S.A. - Bydgoszcz

  Szynoprzewód EG-BS
  Szynoprzewody EG-BS 630A

 • ELEKTROWNIA WODNA - Oława

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 4000A

 • APLISENS - Radom

  Szynoprzewód EG-BS
  Szynoprzewody EG-BS 250A, 400A

 • MINISTERSTWO FINANSÓW - Warszawa

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 2500A, 1250A, 1600A

 • INSTYTUT KARDIOLOGII - Warszawa

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 3200A

 • FIAT AUTO POLAND - Tychy

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E

 • ALPHA TECHNOLOGY - Niepołomice

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 1000A

 • BRUGMANN - Włocławek

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 2000A

 • CH KARUZELA - Turek

  Szynoprzewód EG-BS
  Szynoprzewody EG-BS 250A, 320A, 400A

 • ELEKTROCIEPŁOWANIA RZESZÓW - Rzeszów

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 4000A

 • ZAKŁAD PRODUKCJI PALIW ALTERNATYWNYCH - Ożarów

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 4000A

 • FIAT AUTO POLAND - Bielsko-Biała

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BS
  Szynoprzewód EG-BS 630A

 • PILKINGTON - Chmielów

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 5000A

 • INDESIT - Radomsko

  Szynoprzewód EG-MB
  Szynoprzewody trakcyjne EG-BT, Szynoprzewody EG-MB 80A

 • OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW - Konstancin Jeziorna

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 1250A

 • SÜDZUCKER POLSKA S.A. - Cerkiew

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 3200A

 • HOTEL STARA DANA - Szczecin

  Szynoprzewód EG-BS
  Szynoprzewody EG-BS 1000A

 • CH SUKCESJA – Łódź

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 3200A

 • SERY ICC PASŁĘK - Pasłęk

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 2000A

 • GPOiW NATURA - Dobrzyń

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 3200A

 • BRICOMAN – Szczecin

  Szynoprzewód EG-MB
  Szynoprzewody EG-MB 160A

 • SPALARNIA KRAKÓW – Kraków

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 5000A

 • SPALARNIA POZNAŃ - Poznań

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 4000A

 • BioNANOPARK - Łódź

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 1250A

 • CENTRUM TARGOWO WYSTAWIENNICZE – Bydgoszcz

  Szynoprzewód EG-BS
  Szynoprzewody EG-BS 250A, 1000A

 • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE EUROTEX – Radzyń Podlaski

  Szynoprzewód EG-MB
  Szynoprzewody EG-MB 100A

 • COOPER STANDARD AUTOMOTIVE POLSKA SP. Z O. O. – Piotrków Trybunalski

  Szynoprzewód EG-BS
  Szynoprzewody EG-BS

 • UNIWERSYTET GDAŃSKI BIOTECHNOLOGIA – Gdańsk

  Szynoprzewód EG-BS
  Szynoprzewody EG-BS 250A, 500A

 • MIESZALNIA PASZ - Rypin

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 3200A

 • BIUROWIEC KRÓLEWSKA - Warszawa

  Szynoprzewód EG-BS
  Szynoprzewody EG-BS 125A, 500A

 • DGS POLAND - Mierzyn

  Szynoprzewód EG-BS
  Szynoprzewody EG-BS 250A

 • ES SYSTEM - Kraków

  Szynoprzewód EG-BLP
  Szynoprzewody EG-BLP 25A

 • AMP POLSKA - Bytom

  Szynoprzewód EG-BLP
  Szynoprzewody EG-BLP 25A

 • ZAJEZDNIA MPK - Kraków

  Szynoprzewód EG-BS
  Szynoprzewody EG-BS 400A

 • SPALARNIA ŚMIECI LEEDS - Leeds

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 3200A, 5000A

 • SPALARNIA ODPADÓW FOUR ASHES - Stafford

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 2500A, 3200A

 • MANNER - Austria

  Szynoprzewód EG-BLP
  Szynoprzewody EG-BLP 25A, 40A

 • SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW "PRZYJAŹŃ" - Słupca

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 1000A
  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 15,75/0,42kV EG-CR-T-0630-17 | 1 szt.
  800 kVA 15,75/0,42kV EG-CR-T-0800 | 1 szt.

 • FILIGRAN - Herby

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 2000A
  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1250-17 | 1 szt.
  Transformator suchy żywiczny EG
  2000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-2000-17 | 1 szt.
  4000 kVA 15/0.4kV EG-CR-T-1250-17 | 1 szt.

 • GREEN OFFICE CENTER - Kraków

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 1250A
  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1250-17 | 1 szt.

 • GESTAMP POLSKA SP. Z O.O. - Września

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 3200A, 2000A

 • GONVARRI POLSKA SP. Z O.O. - Września

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 2000A

 • MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI - Warszawa

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-R 2500A

 • STALMA S.A. - Lublin

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 2500A

 • ELPLAST SP. Z O.O. - Żory

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 2500A, 1600A
  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 20/0,4kV EG-CR-T-1600-24 | 1 szt.

 • HAMILTON SUNDSTANDS - Wrocław

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 2000A

 • ZAKŁAD UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW - Szczecin

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 5000A, 4000A

 • ZAKŁAD UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW - Szczecin

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 5000A, 4000A

 • ELFA - Koszalin

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 15,75/0,42kV EG-CR-T-0800-17 | 1 szt.

 • EPICOM SP. Z O.O. ZAKŁAD PRODUKCYJNY - Bogumiłów

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  400 kVA 31/0,4kV EG-CR-T-0400 | 1 szt.
  1000 kVA 31/0,4kV EG-CR-T-1000 | 1 szt.

 • CCL LABEL - Kiekrz

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 800A
  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15/0,4 KV EG-CR-T-1000 | 1 szt.
  1600 kVA 15/0,4 KV EG-CR-T-1600 | 1 szt.

 • CABIS UK ELSTA - Londyn

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2500 kVA 11/0,4 KV EG-CR-T-2500 | 1 szt.

 • GRUPA AZOTY - Police

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 4000A

 • CENTRUM HANDLOWE - Sosnowiec

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 21/0,42 KV EG-CR-T-0630 | 1 szt.

 • OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA - Piątnica

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 15,75/0,42 KV EG-CR-T-1250 | 2 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewody EG-BX-E 2000A

 • INTERMEBLE - Sompolno

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 1000A

 • EJOT POLSKA - Ciasna

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 1000A

 • MAGTEC - Kędzierzyn-Koźle

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 2500A
  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 6/0,4 KV EG-CR-T-1600 | 1 szt.

 • MPWIK - Warszawa

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 1000A
  Szynoprzewód EG-BX-R
  Szynoprzewód EG-BX-R 2500A
  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  540 kVA 15/0,69 KV EG-CR-T-0540 | 4 szt.
  630 kVA 15/0,5 KV EG-CR-T-0630 | 2 szt.
  630 kVA 6/0,4 KV EG-CR-T-0630 | 2 szt.

 • KOPALNIA TURÓW - Bogatynia

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 6,3/0,4 KV EG-CR-T-1000 | 1 szt.

 • KONS-BUD - Mysłowice

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 20/0,4 KV EG-CR-T-0630 | 2 szt.

 • EPS POLAND - Gliwice

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 2500A
  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 21/0,42 KV EG-CR-T-1600 | 1 szt.

 • LG ELECTRONICS - Wrocław

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  400 kVA 20/0,4 KV EG-CR-T-0400 | 1 szt.

 • GOSPODARSTWO ROLNE NOWACKI - Dębowa Łąka

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800 kVA 15/0,4 KV EG-CR-T-0800 | 1 szt.
  630 kVA 15/0,4 KV EG-CR-T-0630 | 1 szt.

 • CENTRUM HANDLOWE PROMENADA - Warszawa

  Szynoprzewód EG-BX-F
  Szynoprzewód EG-BX-F 2500A

 • HANIL E-HWA - Bażanowice

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 3200A

 • ALSTOM POWER - Wrocław

  Szynoprzewód EG-BLP
  Szynoprzewód EG-BLP 25A

 • PCC Rokita - Brzeg Dolny

  Szynoprzewód EG-BX-R
  Szynoprzewód EG-BX-R 1600A

 • SPALARNIA - Szczecin

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 5000A, 4000A

 • LOTOS ASFALTY - Gdańsk

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 2500A, 4000A

 • BIUROWIEC MASONIA - Kraków

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 15/0,4 KV EG-CR-T-1000 | 1 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 1250A

 • SCHAVEMAKER - Kąty Wrocławskie

  Transformator olejowy EG-HTO
  Transformator olejowy EG
  400 kVA 21/1kV EG-HTO-0400 | 1 szt.

 • KAUFLAND - Suwałki

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630 kVA 20/0,4 KV EG-CR-T-0630 | 1 szt.

 • KAUFLAND - Nowy Tomyśl

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 630A

 • 7R Logistic

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 1250A

 • OSM PIĄTNICA - Piątnica Poduchowna

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250kVA kVA 15,75/0,42 kV EG-CR-T-1250 | 2 szt.
  2000kVA kVA 15,75/0,42 kV EG-CR-T-2000 | 1 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 2000A

 • Zespół Szkolno-Przedszkolny - Wrocław

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630kVA 20/0,4 kV EG-CR-T-0630 | 1 szt.

 • Sofidel Poland - Ciechanów

  Szynoprzewód EG-BLP
  Szynoprzewód EG-BLP 25A
  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2500kVA 15/0,4 kV EG-CR-T-2500 | 1 szt.

 • Materialise - Bielany Wrocławskie

  Szynoprzewód EG-MB
  Szynoprzewód EG-MB 160A
  Szynoprzewód EG-BS
  Szynoprzewód EG-BS 630A

 • Śrubena Unia S.A. - Żywiec

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 2000A
  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600kVA kVA 15/0,4 kV EG-CR-T-1600 | 1 szt.

 • Siatmet - Biłgoraj

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000kVA 15/0,4 kV EG-CR-T-1000 | 1 szt.

 • Serwerownia - Warszawa

  Transformator 3150 kVA 15/0,4kV | 2 szt.

 • WURTH Hala Magazynowa - Katowice

  Transformator 630 kVA 15/0,4kV | 1 szt.

 • Rybnicka Spółdzielnia Mieszkaniowa - Rybnik

  Transformator 250 kVA 20/0,4kV | 1 szt.

 • Biurowiec - Wrocław

  Transformator 1000 kVA 21/0,42kV | 1 szt.

 • Nordika - Gdańsk

  Transformator 1250 kVA 15/0,4kV | 1 szt.

 • Hala Elektrokontel - Kraków

  Transformator 630 kVA 15/0,4kV | 1 szt.

 • Kaufland - Żywiec

  Transformator 800 kVA 15/0,4kV 1 szt.

 • SEGRO - Stryków

  Transformator 800 kVA 15/0,4kV | 1 szt.

 • Elektrownia Wodna - Oława

  Transformator 4000 kVA 21/0,69kV | 1 szt.

 • SEGRO - Tychy

  Transformator 4000 kVA 21/0,69kV | 1 szt.

 • Biazet - Tychy

  Transformator 800 kVA 15/0,4kV | 1 szt.

 • Lincoln Park - Warszawa

  Transformator 1600 kVA 16/0,4kV | 1 szt.
  Transformator 400 kVA 15/0,4kV | 1 szt.

 • Dom Zdrojowy - Ustka

  Transformator 1000 kVA 15/0,4kV | 1 szt.

 • Elektrownia Wodna BOBROWICE I - Siedlęcin

  Transformator 160 kVA 10,5/0,4kVA | 2 szt.

 • Zakład Recyklingu Odpadów - Toruń

  Transformator 1250 kVA 15/0,4kV | 1 szt.

 • Kaufland - Gorlice

  Transformator 630 kVA 15/0,4kV | 1 szt.

 • Kaufland - Kraśnik

  Transformator 630 kVA 15,75/0,42kV | 1 szt.

 • Kaufland - Kielce

  Transformator 630 kVA 15/0,4kV | 1 szt.

 • Pratt & Whitney - Rzeszów

  Transformator 1600 kVA 6/04kV | 6 szt.

 • DTR VMS Poland - Częstochowa

  Transformator 2000 kVA 15/0.4kV | 1 szt.

 • Altanta Poland - Gdańsk

  Transformator 1250kVA 6/0.4kV | 1 szt.

 • Viridor Caroiff - Wielka Brytania

  Transformator 2500kVA 11/0.4kV | 1 szt.

 • Multibox - Nowy Tomyśl

  Szynoprzewód 630A

 • Dozamel - Wrocław

  Szynoprzewód 2500A

 • Plastic Omnium Group - Gliwice

  Szynoprzewód 1000A

 • FCA Group Bielsko-Biała

  Szynoprzewód 630A, 1000A, 2000A

 • Kilpilahti Power Plant - Finlandia

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 3200A

 • LEROY MERLIN - Mirków

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  500 kVA 20/0,4kV EG-CR-T-0500-17-P-20-04 | 2 szt.

 • PHYTOPHARM KLĘKA S.A. - Nowe Miasto nad Wartą

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1250-17-P-15-04 | 1 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 2000A

 • Elektrociepłownia - Gdańsk

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2000 kVA 6,3/0,4kV EG-CR-T-2000 | 2 szt.

 • Przepompownia - Solino

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-2000 | 1 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 3200A

 • Jonkoping Energi

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 2500A
  Szynoprzewód EG-BX-E 3200A AI

 • Spalarnia Rzeszów

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 2500A, 4000A

 • ZEC Białogard

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600 kVA 15,75/0,4kV EG-CR-T-1600 | 3 szt.
  400 kVA 15,75/0,4kV EG-CR-T-0400 | 3 szt.
  630 kVA 15,75/0,4kV EG-CR-T-0400 | 7 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 2500A

 • IPB Oświęcim

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2000 kVA 6/0,4kV EG-CR-T-2000 | 1 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 2500A, 3200A

 • Wytwórnia Pasz Cedrob - Ciechanów

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2000 kVA 15/0,4kV EG-CR-T-2000 | 2 szt.

 • Hala Produkcyjna Defalin

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000 kVA 21/0,42kV EG-CR-T-1000 | 2 szt.

 • Tameh - Dąbrowa Górnicza

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 5000A

 • Business Plaza - Szczecin

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 2000A
  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1250 | 2 szt.

 • Jednostka Wojskowa - Warszawa

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 4000A

 • Gaweł Zakład Produkcji Śrub - Strażów

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600kVA 15,75/0,4kV EG-CR-T-1600 | 1 szt.

 • Cerrad - Starachowice

  Transformator olejowy EG-HTO
  Transformator olejowy EG
  1600 kVA 6/0,4kV EG-HTO-1600 | 4 szt.

 • ROMEX - Poznań

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1000kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1000 | 1 szt.

 • KWK Jankowice

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  400kVA 6,3/0,4kV EG-CR-T-0400 | 1 szt.
  Transformator suchy żywiczny EG
  5000kVA 6,3/21kV EG-CR-T-5000 | 1 szt.

 • Hotel Warszawa

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250kVA 15,75/0,42kV EG-CR-T-1250 | 1 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 2000A

 • Wytwórnia mas bitumicznych - Kraków

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630 | 1 szt.

 • Goodman Poznań IV Logistics Centre

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1250 | 1 szt.

 • Hofor - Dania

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 2000A
  Szynoprzewód EG-BX-E 2500A
  Szynoprzewód EG-BX-E 3200A
  Szynoprzewód EG-BX-E 4000A

 • Budowa turbiny rozprężnej - Dąbrowa Górnicza

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630kVA 6,3/0,4kV EG-CR-T-0630 | 1 szt.
  630kVA 6/0,4kV EG-CR-T-0630 | 1 szt.

 • Ubojnia Radom

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2000kVA 15/0,4kV EG-CR-T-2000 | 3 szt.

 • Mondi Steti - Wrocław

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 1600A
  Szynoprzewód EG-BX-E 3200A

 • Alpla Radomsko

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2000kVA 15/0,4kV EG-CR-T-2000 | 1 szt.

 • Kraus Folie - Kalisz

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250kVA 6/0,4kV EG-CR-T-1250 | 1 szt.

 • Panattoni Park - Białystok

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  250kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0250 | 1 szt.
  630kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0630 | 2 szt.
  800kVA 15/0,4kV EG-CR-T-0800 | 1 szt.

  Szynoprzewody suwnicowe

 • BTH Niepołomice

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250kVA 15/0,4kV EG-CR-T-1250 | 2 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 1600A

 • CMC Metale Plus - Imielin

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800kVA 20/0,4kV EG-CR-T-0800 | 1 szt.

 • Flakt Bovent - Ołtarzew

  Szynoprzewód EG-BSSzynoprzewód EG-BS 250A

 • KTM S.A. - Kostrzyn nad Odrą

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  2000kVA 15/0,4kV EG-CR-T-2000 | 1 szt.

 • Manuli Hydraulics Polska S.A. - Mysłowice

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250kVA 6/0,4kV EG-CR-T-1250 | 2 szt.

 • Wytwórnia pasz ŁukPasz - Łuków

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250kVA 15,75/0,42 EG-CR-T-1250 | 2 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 2000A

 • Clip Swarzędz - Poznań

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1250kVA 15/0,4 EG-CR-T-1250 | 1 szt.

 • Strunobet Migacz - Kuzki

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630kVA 20/0,4 EG-CR-T-0630 | 1 szt.

 • Budynek produkcyjno magazynowy ELPES - Lublin

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  800kVA 15,75/0,42 EG-CR-T-0800 | 1 szt.

 • Modernizacja i rozbudowa oczyszczalni ścieków - Łapy

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630kVA 15/0,42 EG-CR-T-0630 | 2 szt.

 • Szpital Rydygiera - Kraków

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600kVA 15/0,4 EG-CR-T-1600 | 2 szt.

 • Synthos - Oświęcim

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  3150kVA 6,3/0,4 EG-CR-T-3150 | 3 szt.

 • Wodociągi Jaworzno

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630kVA 15/0,4 EG-CR-T-0630 | 2 szt.

 • Hala 7R - Szczecin

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  630kVA 21/0,4 EG-CR-T-0630 | 1 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 1000A

 • Modernizacja kotłów w Elektrociepłowni Pruszków PGNiG

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600kVA 15/0,4 EG-CR-T-1600 | 2 szt.

 • Ambro Logistics - Turek

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  400kVA 15/0,4 EG-CR-T-0400 | 1 szt.

 • WHBJ Bronisze - Ożarów Mazowiecki

  Transformator suchy żywiczny EG-CR-T
  Transformator suchy żywiczny EG
  1600kVA 15,75/0,4 EG-CR-T-1600 | 1 szt.
  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 2500A

 • BCTW Bydgoskie Centrum Targowo Wystawiennicze

  Szynoprzewód EG-BSSzynoprzewód EG-BS 250A

 • GTX Hanex Plastic - Dąbrowa Górnicza

  Szynoprzewód EG-BX-E
  Szynoprzewód EG-BX-E 1600A