Czym się kierujemy?

Profil i strategia

Profil i strategia EG System
Profil i strategia EG System

EG System to firma działająca w branży energetycznej w zakresie dystrybucji i transmisji energii elektrycznej, a w szczególności transformatorów SN/nn, szynoprzewodów, rozdzielnic SN/nn, baterii kondensatorów, agregatów prądotwórczych oraz stacji transformatorowych. Dostarczane przez nas urządzenia są obecne we wszelkiego typu inwestycjach na terenie całej Polski, o czym świadczą referencje inwestorskie.

Stale analizujemy sektor budowlany i zachodzące w jego zakresie przemiany. Wychodząc naprzeciw nowym trendom oraz rosnącym wymaganiom rynku, konsekwentnie poszerzamy swoją działalność o kolejne innowacyjne rozwiązania. Kierujemy się przy tym kilkoma wartościami.

Orientacja na Klienta
Naszym głównym wyzwaniem jest satysfakcja Klientów ze świadczonych przez nas usług. Staramy się budować relacje oparte na rozumieniu i zaspokajaniu indywidualnych wymagań oraz przyczyniać do gospodarczego sukcesu obsługiwanych przez nas podmiotów. Stawiamy na bezpośredni kontakt z naszymi odbiorcami. Dzięki nowoczesnemu sposobowi zarządzania firmą szybko i skutecznie reagujemy na zgłaszane potrzeby.

Silny nacisk na jakość
Współpracujemy z cenionymi producentami urządzeń do zarządzania energią. Działamy zgodnie z przepisami prawnymi i przyjętymi normami bezpieczeństwa. Naszym Klientom zapewniamy wydajne produkty, wysoki poziom obsługi, elastyczność cenową oraz szybką i terminową dostawę, montaż oraz serwis.

Doświadczony i profesjonalny zespół
Zatrudniamy pracowników o wysokich kwalifikacjach. Ich wiedza i doświadczenie, pozwala tworzyć nową jakość w sektorze budowlanym. Jesteśmy otwarci na nowe idee zgłaszane przez zatrudnianą przez nas kadrę i dajemy szansę na ich realizację.

Partnerskie relacje z otoczeniem
Staramy się utrzymywać i rozwijać pozytywne i oparte na zaufaniu relacje z naszymi partnerami biznesowymi. Kontrahenci mogą liczyć na nasze wsparcie oraz korzystne warunki współpracy.

Pozytywne nastawienie do konkurencji
Konkurujemy na rynku w sposób uczciwy i zgodny z zasadami fair play. W myśl tego, że najważniejszy jest dla nas człowiek, zawsze kierujemy się wewnętrznym kodeksem etycznym.

Nieustannie dążymy do budowania i umacniania pozycji firmy jako profesjonalnego i nowoczesnego przedsiębiorstwa. Korzystamy ze wsparcia funduszy europejskich, dzięki którym zrealizowaliśmy projekt „Budowa społeczeństwa informacyjnego, wzrost konkurencyjności poprzez wdrożenie portalu partnerskiego do realizacji procesów B2B w firmie EG System”. Był on współfinansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (2007 – 2013).

EG System w sieci

Dołącz do nas!