Praca - EG System

Ogłoszenia rekrutacyjne

Praca

EG System stale się rozwija. Rozwijamy ofertę, podwyższamy standardy i powiększamy nasz zespół. By nie tylko utrzymać pozycję na rynku energetycznym, lecz podnosić ją z miesiąca na miesiąc, szukamy kolejnych specjalistów. Oferujemy pracę w rozwojowej branży, możliwość rozwoju i regularnego podnoszenia swoich kompetencji. Atrakcyjne warunki stabilnego zatrudnienia i pozytywna atmosfera to dla nas coś więcej niż słowa. Obecnie szukamy:

Praca EG System

Koordynator projektu

Miejsce pracy: cała Polska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy EG System poszukujemy kompetentnej osoby na stanowisko Koordynatora Projektu w branży elektroinstalacyjnej.

Opis stanowiska:
• Nadzór nad robotami branży elektroenergetycznej w sposób zgodny z prawem budowlanym oraz obowiązującymi procedurami w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogram prac
• Wycena zapytań ofertowych, w tym kosztorysowanie robót
• Udział merytoryczny w negocjacjach handlowych
• Nadzór oraz koordynacja ekip pracowniczych oraz podwykonawców
• Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej
• Weryfikacja techniczna dostawców oraz podwykonawców

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Uprawnienia do wykonywania robót
• Doświadczenie w realizacji obiektów przemysłowych
• Znajomość rynku dostawców i producentów w branży elektrycznej i energetycznej (zakres silnoprądowy)
• Biegła obsługa oprogramowania: Auto-Cad oraz pakiet Office
• Samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność
• Mile widziany język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
• Interesującą pracę w młodym i prężnym zespole
• Wspólny rozwój w dynamicznej firmy
• Niezbędne narzędzia pracy

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: praca@egsystem.pl

Asystent Działu Technicznego

Miejsce pracy: Poznań

• przygotowywanie ofert techniczno-handlowych
• projektowanie i pomiary na obiektach
• optymalny dobór asortymentu w zakresie projektowanych urządzeń
• przygotowywanie specyfikacji materiałowych do realizacji zamówień
• uczestnictwo w szkoleniach i prezentacjach w kraju i zagranicą
• weryfikacja techniczna parametrów urządzeń zgodnie z normami oraz wytycznymi producentów

Wymagania:
• znajomość środowiska AutoCAD
• biegła znajomość obsługi MS Office
• komunikatywność
• umiejętność analitycznego myślenia na wysokim poziomie
• wykształcenie wyższe techniczne Wydziału Elektrycznego lub podobne
• dobra znajomość języka angielskiego (technicznego)
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie doboru i projektowania urządzeń SN i nN

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju w ramach firmy
• Przyjazną atmosferę

Praca EG System To może być Twoje miejsce pracy

Asystent Działu Handlowego

Miejsce pracy: Łódź

• Telefoniczne nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych
• Rozwijanie długofalowej współpracy z klientami
• Realizacja zadań związanych z procesem pozyskiwania klienta
• Umawianie spotkań dla Działu Handlowego
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:
• Zaangażowanie, entuzjazm i komunikatywność
• Nastawienie na realizację powierzonych zadań i sumienność w ich wykonywaniu
• Zdolności interpersonalne i chęć ciągłego rozwoju
• Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
• Wykształcenie minimum średnie
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku