Kompleksowa oferta dla rynku przemysłu

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku wprowadziliśmy do naszej oferty kompleksową obsługę zakładów przemysłowych w zakresie doboru materiałów i wykonawstwa w branży elektrycznej. Nasza oferta skierowana jest bezpośrednio do inwestorów. Proponujemy szereg rozwiązań, które pozwalają na racjonalne, efektywne i oszczędne zarządzanie energią na dowolnej powierzchni przemysłowej. Tym sposobem odpowiadamy na potrzeby rynku przemysłu od A do Z.

Przeprowadzamy prace począwszy od projektu instalacji elektroenergetycznych, doboru i dostawy urządzeń, pełnego wykonawstwa oraz obsługi pogwarancyjnej. Stale służymy doradztwem technicznym, przeprowadzamy roczne i 5-letnie przeglądy (m.in. przeglądy okresowe szynoprzewodów nN i transformatorów SN/nN), dokonujemy pomiarów elektrycznych, zapewniamy kompleksowy serwis urządzeń, a w razie potrzeby dokonujemy niezbędnych modernizacji.

Obsługa zakładów produkcyjnych może odbywać się w ramach jednej długoterminowej umowy serwisowej, w ramach której gwarantujemy bezkolizyjne działanie elektroinstalacji i preferencyjne warunki współpracy. Wszystkie przeprowadzone przez nas działania mają na celu redukcję kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej, zapewnienie maksymalnej sprawności pracy systemów elektroenergetycznych, a także obniżenie negatywnego oddziaływania na środowisko naturalne, dzięki czemu możliwe jest również kształtowanie proekologicznego wizerunku zakładu przemysłowego.

Wyślij zapytanie, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h