Bądź na bieżąco

Aktualności

Bezpłatny audyt BHP

Bezpłatny audyt BHP

W ramach organizowanego przez EG System programu "Bezpieczna eksploatacja i konserwacja urządzeń w stacjach transformatorowych” możesz skorzystać z bezpłatnego audytu BHP w swoim obiekcie.

Czytaj więcej
Przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej

Przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej

Prawo budowlane nakłada na właścicieli obiektów obowiązek przeprowadzania regularnych kontroli instalacji elektrycznych i energetycznych. Korzystanie z usług EG System zapewnia zgodność z prawem i sprawne działanie wszystkich urządzeń.

Czytaj więcej
Kompleksowa oferta dla rynku przemysłu

Kompleksowa oferta dla rynku przemysłu

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku wprowadziliśmy do naszej oferty kompleksową obsługę zakładów przemysłowych w zakresie doboru materiałów i wykonawstwa w branży elektrycznej. Nasza oferta skierowana jest bezpośrednio do inwestorów.

Czytaj więcej
Szynoprzewody IP68

Szynoprzewody IP68

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim produktów firmy Pogliano. Inżynierowie tej marki opracowali innowacyjny system szynoprzewodów typu EG-BX-R, który cieszy się coraz większym uznaniem w branży i jest dostępny w naszej ofercie.

Czytaj więcej
Szynoprzewody oświetleniowe

Szynoprzewody oświetleniowe

System szynoprzewodów EG-BLP jest przeznaczony głównie do zasilania odbiorów oświetleniowych oraz odbiorów małej mocy. Zakres prądowy wynosi 25A oraz 40A. Konstrukcja szynoprzewodów to obudowa z aluminium o stopniu ochrony IP55.

Czytaj więcej
Transformatory niestandardowe

Transformatory niestandardowe

Firma EG System posiada w swoim asortymencie szeroką gamę transformatorów suchych żywicznych standardowych lecz nie zamyka się na potrzeby indywidualnego klienta. Jesteśmy w stanie dostarczyć transformatory o różnych mocach, napięciach...

Czytaj więcej

Nowości z branży

Czy wiesz, że...?

Szynoprzewody nowej generacji coraz częściej wygrywają z tradycyjną instalacją kablową. Za ich wyborem przemawia przede wszystkim fakt, że pozwalają na bardziej ekonomiczne wykorzystanie terenu i budynku, a przy tym cechuje je wyższa niezawodność i elastyczność. Większość projektantów sięga po takie rozwiązanie techniczne również ze względu na łatwość, szybkość i niskie koszty montażu. Dodatkowo szynoprzewody powalają na rozbudowę zgodną z bieżącymi potrzebami i stworzenie rezerwy na części dystrybucyjnej.

Często zadawane pytania

FAQ

Wspieramy naszym Klientom fachowym doradztwem i odpowiadamy na wszelkie ich zapytania. W tej sekcji możesz sprawdzić, jakie kwestie zgłaszane są do nas najczęściej i jak w prosty sposób można je rozwiązać. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą, aby jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z proponowanych przez nas produktów i systemów elektroenergetycznych.